Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade 1320
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische kris 2710
Antieke Indonesische kris

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 7393
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Celadon schaal 7288
Celadon schaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese rijstkommen 7109
6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Gouden ring met oud diamant 628
Gouden ring met oud diamant

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
7 Zilveren pijpwroeters 116
7 Zilveren pijpwroeters

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Chinese zalfpotjes 7439
3x Chinese zalfpotjes

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden 7316
5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 7310
8x Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur 1077
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Chinese rolvaas, 1900 7076
Antieke Chinese rolvaas, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden ring met rozenkwarts 129
Gouden ring met rozenkwarts

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 7240
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese blauwe vaas 7087
Chinese blauwe vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Jan Holtrop, Graan oogsten. 1071
Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese kom met mat glazuur 7227
Chinese kom met mat glazuur

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees serviesgoed (9x) 7094
Lot antiek Chinees serviesgoed (9x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 7513
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein 7324
5x Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees roodlak paneel 7253
Chinees roodlak paneel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese kopjes 7220
6x Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7066
Chinese vaas

Resultaat:

700 EUR