44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

4x Chinees porselein 7214
4x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
2x Fayence wandborden, 1900 6150
2x Fayence wandborden, 1900
Startprijs 50 EUR
Friese staartklok 3664
Friese staartklok

150 EUR

Warmink tafelklok 3657
Warmink tafelklok

50 EUR

E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1406
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade

90 EUR

Herman Brood, Fantasie figuren 1399
Herman Brood, Fantasie figuren
Startprijs 70 EUR
Porseleinen tafellamp 6143
Porseleinen tafellamp

40 EUR

Russische koekoeksklok 3650
Russische koekoeksklok
Startprijs 30 EUR
2x Imari schotels ø 31 cm. 7207
2x Imari schotels ø 31 cm.
Startprijs 150 EUR
Iman Sutopo, Wanita Diru 1363
Iman Sutopo, Wanita Diru

110 EUR

Sierk Schröder, Meisjes portret 1356
Sierk Schröder, Meisjes portret

100 EUR

Schenkelaars, Musicerende figuur 1349
Schenkelaars, Musicerende figuur
Startprijs 120 EUR
Chinese bloempot 7200
Chinese bloempot

300 EUR

Zilveren horloge, Bernarnd Piot 508
Zilveren horloge, Bernarnd Piot
Startprijs 100 EUR
4x Delftse borden 6107
4x Delftse borden
Startprijs 180 EUR
Gouden horloge met klemband 501
Gouden horloge met klemband

220 EUR

Regulateur met Junghans uurwerk 3621
Regulateur met Junghans uurwerk

60 EUR

2x Duitse vazen 6100
2x Duitse vazen
Startprijs 80 EUR
Lot keramiek koningshuis (5x) 6093
Lot keramiek koningshuis (5x)
Startprijs 80 EUR
Zilveren roomstel 494
Zilveren roomstel
Startprijs 80 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3614
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR
Zilveren monstrans 15
Zilveren monstrans

1.600 EUR

Gouden choker 8
Gouden choker

1.700 EUR

Zilveren zigeuner trekwagen 1
Zilveren zigeuner trekwagen

1.100 EUR