Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3173 Resultaten
Kavel: 2370

Lot oude reclame blikken

Startprijs 15 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antiek ijzeren kinderslede, 1900

Startprijs 15 EUR

Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1321

Monogram H.S., Boer rookt pijp

Startprijs 20 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.


Kavel: 1387

Piet Klaase, Stal met koeien

Startprijs 20 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2345

2x Antieke wandlampen

Startprijs 20 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2384

3x Schaakspellen

Startprijs 20 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2907

12x Aandelen USA Railroad 1885-1961

Startprijs 20 EUR

Twaalf aandelen USA Railroad (spoorwegen) 1885 - 1961. Onder andere: Chicago, Burlington, Wabasli Railroad, Gulf Mobile and Ohio Railroad, Illnois Central, The Rock Island, German-American Little Insu...


Kavel: 5569

3x Murano asbakken

Startprijs 20 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1295

2x Oude Duitse landkaarten

Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.


Kavel: 1317

Gerrit Alberts, Geluk

Startprijs 25 EUR

Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.


Kavel: 1354

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom

Startprijs 25 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1364

Tederkanga, Straat met auto's

Startprijs 25 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1368

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling

Startprijs 25 EUR

Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1369

Ugung, Hurkende Indonesische man

Startprijs 25 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1388

Antieke landkaart Ootmarsum

Startprijs 25 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2356

4x Antiek koperwerk

Startprijs 25 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2358

Tic Tac reclame display

Startprijs 25 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 3676

Oude zadeltas wekker

Startprijs 25 EUR

Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 6136

Lot Engels keramiek (4x)

Startprijs 25 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7469

5x Japans porselein

Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...


Kavel: 7485

Lotje divers Chinees (6x)

Startprijs 25 EUR

Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 343

2 Zilveren lepels

Startprijs 30 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, met een suikerlepel met molen en bewerking in de bak, 14,5cm, en een theelepel met vergulde bak en voorzien van een waaierbewerking. 11,5cm. totaal ca 33,5 gram. In goed...


Kavel: 1294

18e Eeuwse Duitse landkaart

Startprijs 30 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1319

Lot prenten in lijst (5x)

Startprijs 30 EUR

Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.