Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude reclame blikken
Startprijs 15 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kinderslede, 1900
Startprijs 15 EUR

Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.

Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 20 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

2x Antieke wandlampen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.

12x Aandelen USA Railroad 1885-1961
Startprijs 20 EUR

Twaalf aandelen USA Railroad (spoorwegen) 1885 - 1961. Onder andere: Chicago, Burlington, Wabasli Railroad, Gulf Mobile and Ohio Railroad, Illnois Central, The Rock Island, German-American Little Insu...

3x Murano asbakken
Startprijs 20 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 25 EUR

Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 25 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 25 EUR

Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 25 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 25 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.

4x Antiek koperwerk
Startprijs 25 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Tic Tac reclame display
Startprijs 25 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Oude zadeltas wekker
Startprijs 25 EUR

Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 25 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

Lotje divers Chinees (6x)
Startprijs 25 EUR

Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, met een suikerlepel met molen en bewerking in de bak, 14,5cm, en een theelepel met vergulde bak en voorzien van een waaierbewerking. 11,5cm. totaal ca 33,5 gram. In goed...

18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 30 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.

Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 30 EUR

Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.