Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oude reclame blikken
Startprijs 15 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kinderslede, 1900
Startprijs 15 EUR

Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.

Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR

Monogram H.S. 1892. Boer rookt pijp. Ets op papier. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 20 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

2x Antieke wandlampen
Startprijs 20 EUR

Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

3x Schaakspellen
Startprijs 20 EUR

Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.

12x Aandelen USA Railroad 1885-1961
Startprijs 20 EUR

Twaalf aandelen USA Railroad (spoorwegen) 1885 - 1961. Onder andere: Chicago, Burlington, Wabasli Railroad, Gulf Mobile and Ohio Railroad, Illnois Central, The Rock Island, German-American Little Insu...

3x Murano asbakken
Startprijs 20 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 25 EUR

Gerrit Alberts. 1947 - 2003. Nr. 7/20. Geluk. Ets op papier. Afmeting: 31- 41cm. In goede staat.

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 25 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 25 EUR

Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 25 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 25 EUR

Antieke landkaart van Ootmarsum. Circa 1920. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 18 cm. In goede staat.

4x Antiek koperwerk
Startprijs 25 EUR

Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.

Tic Tac reclame display
Startprijs 25 EUR

Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Oude zadeltas wekker
Startprijs 25 EUR

Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (4x)
Startprijs 25 EUR

Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

5x Japans porselein
Startprijs 25 EUR

Vijf maal Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Kutani dekselvaas, Imari dekselvaas (hond gelijmd), Satsuma schenkkan en Satsuma ei. Eén haarlijn deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/g...

Lotje divers Chinees (6x)
Startprijs 25 EUR

Zes maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee glazen kop en schotels. Keramieken figuur die spel speelt. Twee Familie Rose schotels. Eén bord, floraal. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.

2 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, met een suikerlepel met molen en bewerking in de bak, 14,5cm, en een theelepel met vergulde bak en voorzien van een waaierbewerking. 11,5cm. totaal ca 33,5 gram. In goed...

18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 30 EUR

18e Eeuwse Duitse handingekleurde landkaart. Herzogthums Würtemberg. Gravure op papier. Afmeting: H 26 x B 29 cm. In goede staat.

Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 30 EUR

Vijf oude/antieke prenten in goudkleurige lijsten. Afmeting: 36 - 44 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 30 EUR

Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 30 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Koperen hengselvaas
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse koperen hengselvaas. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot tin + bestek
Startprijs 30 EUR

Lot oud tin + plated bestek. 20e Eeuw. Onder andere: Tabelt, koffiekan, theekan, melk/suiker set. Divers. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.

Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startprijs 30 EUR

Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Jugendstil hanglamp, 1915
Startprijs 30 EUR

Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.

Antieke teddybeer, 1930
Startprijs 30 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Russische koekoeksklok
Startprijs 30 EUR

Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

3 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Drie antieke mondgeblazen glazen vazen. Circa 1910. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

4 Delen Hollands keramiek
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.

9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR

Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Moderne Makkumer fruitschaal
Startprijs 30 EUR

Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud China. 20e Eeuw. Eén drie-delig houtgesneden kamerscherm met zijde schilderijen. Eén porseleinen plaquette met Chinese godheid. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.

Oud Chinees bord
Startprijs 30 EUR

Oud Chinees porseleinen handbeschilderd bord met figuren decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26,3 cm. In goede staat.

Zinzi collier en armbanden met los slot
Startprijs 35 EUR

Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.

Zilveren ring met goud roze steen en markesiet
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 800/000, met een rozet met markesietstenen en een roodgouden rand bezet met een roze-rode steen. Grootte kop 17x11mm. 57. In redelijk goede staat

Double armband
Startprijs 35 EUR

Brede double gevlochten armband met bakslot en veiligheid. breedte 18 mm, lengte 19 cm. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met een opengewerkte schakel. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 11,5mm. lengte 19,5 cm. ca 22,4 gram. In goede staat

Zilveren ring barnsteen
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met barnsteen. Ring met een ronde kop bezet met een ronde barnsteen. ø kop 27 mm. ø 53. ca 15,8 gram. In goede staat

3x Antieke lampenkappen
Startprijs 35 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen. Circa 1915- 1920. Twee maal opaline glazen kap + één maal geslepen kristalglas. Afmeting: Ø 14 - Ø 25 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR

Twee Parker rollerbalpennen, model I.M. Nieuw. 14 cm.

2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR

Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw

Oud Hollands knikkerspel, 1930
Startprijs 35 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kristallen karaffen. Eén maal met amandel slijpsel. Eén maal met floraal facet slijpsel. Afmeting: H 21 - H 26 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Startprijs 35 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal, 9x
Startprijs 35 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

2 Delen aardewerk
Startprijs 35 EUR

Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...

3 Delen Delfts blauw
Startprijs 35 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

Antieke bierpul (aardewerk)
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 40 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat

Oorhangers met zirconia
Startprijs 40 EUR

Brisures, 333/000, met een ronde zetkast voorzien een zirconia. 9x12mm. ca 1,4 gram. In goede staat

3 Zilveren hangers met stenen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...

3 Zilveren sieraden met onyx
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden met onyx, 925/000, een bandring met ronde zetkast en een onyx, een ovale ring met onyx en een collier met hanger voorzien van een vierkante hanger. totaal ca 33,1 gram. In goede...

Lot religieuze hangers
Startprijs 40 EUR

Lot religieuze hangers, deels zilver, met een scapulier, engel, Christoffel en crucifix. 1,7-6cm. In goede staat

Zilveren collier en armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 835/000, met een geknoopte bewerking. 46 cm, 21cm. breedte 10-12mm. totaal ca 30,6 gram. In goede staat

Zilveren beugel
Startprijs 40 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat

3 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...

2 Zilveren colliers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met markesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen bez...

Zilveren hanger en oorhangers met zwarte stenen
Startprijs 40 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...

Zilveren suikertang
Startprijs 40 EUR

Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat

2x Zilverwerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen met zilver, 835/000, een kristallen flacon met slijpwerk en een zilveren bolle dop, iets gedeukt .ø2x7cm. en een kristallen schaaltje met waaierslijpsel geplaatst op een rond zilveren voet...

3 Zilveren sieraden met kleursteen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden met kleurstenen, 925/000, een fijn slangencollier met rechthoekige hanger met ovale roze kattenoogachtige steen, grootte hanger 10x24mm, 42 cm, een matte brede ring met oranje r...

3 Zilveren sieraden met kleursteen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden met kleurstenen. Een armband met ovaal gefacetteerde amethisten, breedte 8 mm. lengte 18,5cm. een paar klapcreolen, V-vormig met roze en paarse stenen. breedte 7 mm, en een hang...

Lot zilveren sieraden met filigrain
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.

Lot zilver, 6 lepels en vaas
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat

Lot moderne zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Startprijs 40 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met parelrand en opengewerkt biedermeier decor met putti. Schoonhoven, jl.: L:1921. 16x9cm. ca 95 gram. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

Zilveren breipenhouder
Startprijs 40 EUR

Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat

Mario Pedro Arata, Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires
Startprijs 40 EUR

Mario Pedro Arata. 1891 - 1946 Argentinië. Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires. Afmeting: 38 - 46 cm. In goede staat.

3x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 40 EUR

Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...

Ongesigneerd, Duits landschap met huis
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.

Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 40 EUR

Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.

A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startprijs 40 EUR

Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR

M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Jos Francois, Gracht Amsterdam
Startprijs 40 EUR

Jos Francois. Gracht Amsterdam. Circa 1920. Kleurenlitho op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

H. Paskamp, Duits landschap
Startprijs 40 EUR

H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Startprijs 40 EUR

Grote vroeg antieke bronzen kraagkandelaar. 17e - 18e Eeuw. Kraag beschadigd. Afmeting: H 28,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kandelaren
Startprijs 40 EUR

Twee antieke balustervormige messing kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Design bureaulamp
Startprijs 40 EUR

Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 40 EUR

Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.

Schippertje jugendstill
Startprijs 40 EUR

Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.

2x Antiquarische Engelse bijbels
Startprijs 40 EUR

Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...

6x Antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek koperwerk. Circa 1920. Bestaande uit: Vier kopergeslagen plaquettes, snotneus en thermometer. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Startprijs 40 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

Museum catalogus + briefopener
Startprijs 40 EUR

Museum catalogus tentoonstelling Danise Milano 1957. Met stalen briefopener van de kunstenaar. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Schoen
Startprijs 40 EUR

Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.

2x Zuil, en haardombouw
Startprijs 40 EUR

Antieke Engelse gietijzeren haardombouw, circa 1900. En twee beton gegoten piedestals, 20e eeuw. Afmeting: 85 x 80 x 22 cm. / 60 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.