Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1853 Resultaten
Kavel: 1073

Henri Jacques Bource, Visservrouwen

Resultaat: 1.600 EUR

Henrie Jacques Baurce 1826-1899 vissersvrouwen op strand die de vangst sorteren olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.


Kavel: 3513

Religieuze tafelklok

Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.

Resultaat: 1.600 EUR

Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...


Kavel: 1017

M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat: 1.542 EUR

Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.


Kavel: 3501

Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.


Kavel: 3619

Antieke Circle Tournant klok, 1880

Resultaat: 1.500 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 4136

Engels kabinet

Resultaat: 1.500 EUR

Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 5

Zilveren koffieservies, 4-delig

Resultaat: 1.400 EUR

Zilveren koffieservies, 925/000, empire-stijl, met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerpot, schuitvormig met ebbenhouten grepen en versierd met een parelrand. Het geheel is geplaatst op een g...


Kavel: 1011

A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat: 1.400 EUR

Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 3506

Pendule 'rijtuig van Venus'

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke vergulde bronzen Empire-stijl strijdwagen pendule. Rijtuig van Venus. Circa 1900. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 39 x 43 x 16 cm. In goed...


Kavel: 3603

Vuurvergulde Empire pendule

Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...


Kavel: 4011

18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.


Kavel: 7374

Chinese penselenpot

Resultaat: 1.400 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met schrift rondom + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 15,6 x Ø 19,6 cm. In goede staat.


Kavel: 6

Gouden slavenband met diamant

Resultaat: 1.300 EUR

Elegante geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, voorzien van scharnier, klemsluiting en veiligheden, bezet met een rij met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 ct VVSI/TW. ...


Kavel: 1000

Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat: 1.300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7385

Chinees bord met tekens

Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen bord met Chinese tekens en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.


Kavel: 76

Witgouden choker met diamant

Resultaat: 1.250 EUR

Prachtige witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker met in het midden 5 cirkels, om-en-om, mat/poly bezet met 11 briljant geslepen diamanten in en tussen de cirkels, totaal ca 0,86 ct. Aan de m...


Kavel: 3518

Louis Seize pendule

Resultaat: 1.250 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 70

Zilveren zege-wagen met putti

Resultaat: 1.200 EUR

Prachtige zilveren zege-wagen, 800/000, uitbundig versierd met acanthusbladeren, palmetten en rasterpatroon met bloemen. Op de wagen is een putti met duif bevestigd en aan de voorzijde is de wagen voo...


Kavel: 1071

Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat: 1.200 EUR

Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.


Kavel: 4002

17e Eeuwse Italiaanse klepbank

Resultaat: 1.200 EUR

17e Eeuwse Italiaanse houtgestoken notenhouten Renaissance klepbank met putti, mascaronen (fratzen) en leeuwen voorstellingen. Afmeting: 115 x 159 x 56 cm. In zeer goede originele staat.


Kavel: 4038

Barok vitrine met intarsia

Resultaat: 1.200 EUR

Hollandse Barok vitrine-opzetkast. Wortelnoten met florale intarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 224 x 200 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4055

Hollandse Barok vitrinekast, 1780

Resultaat: 1.200 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.