Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Henri Jacques Bource, Visservrouwen 1073
Henri Jacques Bource, Visservrouwen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Religieuze tafelklok 3513
Religieuze tafelklok

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm. 7002
Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand 1017
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat:

1.542 EUR

Verkocht
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand 1001
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3501
Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antieke Circle Tournant klok, 1880 3619
Antieke Circle Tournant klok, 1880

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Engels kabinet 4136
Engels kabinet

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zilveren koffieservies, 4-delig 5
Zilveren koffieservies, 4-delig

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
A. Verhoesen, 2x Stal interieur 1011
A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Pendule 'rijtuig van Venus' 3506
Pendule 'rijtuig van Venus'

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Empire pendule 3603
Vuurvergulde Empire pendule

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot 7374
Chinese penselenpot

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Gouden slavenband met diamant 6
Gouden slavenband met diamant

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden 1000
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinees bord met tekens 7385
Chinees bord met tekens

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Witgouden choker met diamant 76
Witgouden choker met diamant

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3518
Louis Seize pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Zilveren zege-wagen met putti 70
Zilveren zege-wagen met putti

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Jan Holtrop, Graan oogsten. 1071
Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Italiaanse klepbank 4002
17e Eeuwse Italiaanse klepbank

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Barok vitrine met intarsia 4038
Barok vitrine met intarsia

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4055
Hollandse Barok vitrinekast, 1780

Resultaat:

1.200 EUR