Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot divers zilver met o.a. een nagelpolijstborstel, 925/000, met filetranden, een theeschepje, 6 borrellepeltjes, een theelepel en een zuurvorkje, 835/000, en een lepeltje en een klontjestang, 800/000...

Ria Exel, Wachten op Godot
Resultaat: 25 EUR

Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

60-er Jaren staande lamp
Resultaat: 25 EUR

60-er Jaren staande metalen lamp met rood/zwart beschilderde voet. Ongemerkt. Afmeting: H 157 cm. In goede staat.

Antieke tabakspot en reclame objecten.
Resultaat: 25 EUR

Antieke tabakspot en reclame objecten. Bestaande uit: Tabakspot terracotta, chips. Likeurfles Sechsämtertropfen, Kakao doosje blik + Faun Stuttgart, 6x boekjes met verfpigmenten Teinture Perfectionneé...

Lot eerste dag enveloppen
Resultaat: 25 EUR

Groot lot Hollandse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 10 cm. In zeer goede staat.

Groot lot speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed etc.
Resultaat: 25 EUR

Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Scheepsklok+barometer
Resultaat: 25 EUR

Oude messing scheepsklok en barometer. Talamex. Batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Schwarwalder klok
Resultaat: 25 EUR

Duitse houtgezaagde Schwarzwalder koekoeksklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 14 cm. In goede staat.

5x Aardewerk/porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...

Lot Duits porselein
Resultaat: 25 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...

6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Resultaat: 25 EUR

Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.

6x Duits porselein
Resultaat: 25 EUR

Zes maal divers Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kobalt blauwe vaas, goud floraal, Heinrich Selb Seethal. Kop + schotel, Stadt Meissen. Twee maal Stadt Meissen borden met Zwiebelmuster decor....

6x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Carneool collier
Resultaat: 20 EUR

Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat

2 Zilveren Djokja klamboe hangers
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Resultaat: 20 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Resultaat: 20 EUR

Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

4-Delig tinnen servies
Resultaat: 20 EUR

Vier-delig Art Deco gehamerd tinnen koffie/thee servies. Circa 1920. Craftsman Sheffield. Enkele deuken. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Nikkel koffie- en theeset op dienblad
Resultaat: 20 EUR

Vijf-delige antieke vernikkelde koffie- en theeset. Circa 1920. Afmeting: 25 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.