Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
186 Resultaten
Kavel: 3500

Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...


Kavel: 3501

Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.


Kavel: 3502

Zeldzame Lenzkirch staande klok

Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...


Kavel: 3503

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830

Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3504

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800

Startprijs 3.500 EUR

Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...


Kavel: 3505

19e Eeuwse schilderij-klok

Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...


Kavel: 3506

Pendule 'rijtuig van Venus'

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke vergulde bronzen Empire-stijl strijdwagen pendule. Rijtuig van Venus. Circa 1900. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 39 x 43 x 16 cm. In goed...


Kavel: 3507

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820

Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...


Kavel: 3508

Italiaanse staande klok

Startprijs 1.400 EUR

Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...


Kavel: 3509

Boulle klok met console

Startprijs 1.450 EUR

19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...


Kavel: 3510

Zeldzame Neuchattel console pendule

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Verder in goede staat. Afmeting: 87 cm.


Kavel: 3511

Crucifix klok in origineel foudraal

Startprijs 3.800 EUR

Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...


Kavel: 3512

Franse boulle tafelklok

Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.


Kavel: 3513

Religieuze tafelklok

Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3514

Franse tafelklok

Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3515

Franse vuurvergulde pendule

Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 3516

Antieke skelet pendule, 1800

Resultaat: 900 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...


Kavel: 3517

Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780

Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3518

Louis Seize pendule

Resultaat: 1.250 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 3519

Franse lantaarnklok

Resultaat: 750 EUR

Gedateerde 18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang. Anno 1763. Duperier Aveli. Slagwerk met twee hamers op bel + wekker, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3520

Vergulde pendule, 1860

Resultaat: 500 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 3521

Franse tafelklok

Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 3522

Franse pendule, 1860

Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 3523

Franse Empire pendule, 1810

Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...