Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande Amsterdamse klok
Resultaat: 900 EUR

Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Antieke Franse haantjes comtoise, 1800
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.

Warmink staande klok
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Oude regulateur
Resultaat: 70 EUR

Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker jaarpendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Grote Franse pendule, 1890
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.

Miniatuur Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.

Art Deco staande klok
Resultaat: 110 EUR

Duitse Art Deco Bauhaus Pfeilkreuz staande klok. Eikenhout met palissander en chroom. Halfuur-slag op acht gongstaven. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: 40 x 31 x 10 cm.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse pendule. Overgekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: H 41 cm. In redelijke staat.

Religieuze tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.

Oude messing reiswekker
Resultaat: 100 EUR

Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Engelse skeletklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Scheepsklok+barometer
Resultaat: 25 EUR

Oude messing scheepsklok en barometer. Talamex. Batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Franse wandklok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Duitse Art Deco eierwekker
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse keramieken eierwekker. Gemerkt Ideal. Jugendstil 1915. Afmeting: 19 x 13 x 8 cm. In goede staat.

Eiken zuilenklokje, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten zuilenklok met messing versieringen. Circa 1900. Josephientje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse bronzen Neo Renaissance pendule met ranken en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glas gebroken. Afmeting: 45 cm. Verder in goede staat.

Friese dubbelkapper staartklok
Resultaat: 325 EUR

Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm

Antieke regulateur
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.