Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse Charles Dix pendule, 1830
Startprijs 300 EUR

Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1810
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...

Franse pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Vergulde pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Franse lantaarnklok
Resultaat: 750 EUR

Gedateerde 18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang. Anno 1763. Duperier Aveli. Slagwerk met twee hamers op bel + wekker, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In zeer goede staat.

Louis Seize pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Franse marmeren Louis Seizye pendule, 1780
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.

Antieke skelet pendule, 1800
Resultaat: 900 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Startprijs 700 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.

Religieuze tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.

Franse boulle tafelklok
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Crucifix klok in origineel foudraal
Startprijs 3.800 EUR

Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...

Zeldzame Neuchattel console pendule
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Verder in goede staat. Afmeting: 87 cm.

Boulle klok met console
Startprijs 1.450 EUR

19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...

Italiaanse staande klok
Startprijs 1.400 EUR

Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...

Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820
Startprijs 1.000 EUR

Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...

Pendule 'rijtuig van Venus'
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke vergulde bronzen Empire-stijl strijdwagen pendule. Rijtuig van Venus. Circa 1900. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 39 x 43 x 16 cm. In goed...

19e Eeuwse schilderij-klok
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...

Kapitale vuurvergulde Empire pendule, 1800
Startprijs 3.500 EUR

Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Startprijs 2.800 EUR

Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.