Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830
Resultaat: 2.500 EUR

Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.

Religieuze tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

17e - 18e Eeuwse Franse notenhouten religieuze tafelklok met spillegang, geeboniseerd. Uurwerk en wijzerplaat gesigneerd. Halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 55 x 34 x 14 cm. In goede staat.

Zeldzame Lenzkirch staande klok
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.

Antieke Circle Tournant klok, 1880
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Pendule 'rijtuig van Venus'
Resultaat: 1.400 EUR

Antieke vergulde bronzen Empire-stijl strijdwagen pendule. Rijtuig van Venus. Circa 1900. Met marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 39 x 43 x 16 cm. In goed...

Vuurvergulde Empire pendule
Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...

Louis Seize pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Antieke skelet pendule, 1800
Resultaat: 900 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...

Staande Amsterdamse klok
Resultaat: 900 EUR

Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Franse lantaarnklok
Resultaat: 750 EUR

Gedateerde 18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met spillegang. Anno 1763. Duperier Aveli. Slagwerk met twee hamers op bel + wekker, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In zeer goede staat.

Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1820
Resultaat: 550 EUR

Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.

Vergulde pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met Amor. Circa 1860. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pendule behoeft reiniging. Afmeting: 44 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met negroïde figuur, palmsoort en vaas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verguld. Circa 1860. Compositie metaal. Afmeting: 39 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1810
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1810. Wolf bij houten huisje. Mandoline niet origineel bij deze pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Mooie vergulding. ...

Franse boulle tafelklok
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse Franse boulle tafelklok met schildpad belijming en bronzen versieringen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Charles Dix thermometer-pendule, 1840
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...

Klok met barometer
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten klok met barometer. Met volle zuilen, emaille wijzerplaat en cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 78 x 47 x 15 cm. In goede staa...

Franse wandklok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Franse haantjes comtoise, 1800
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker jaarpendule
Resultaat: 325 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Friese dubbelkapper staartklok
Resultaat: 325 EUR

Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm

2x Kolomklokken
Resultaat: 325 EUR

Twee kolomklokken. Eén maal 19e eeuwse Franse geeboniseerde kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: H 46 cm. In...

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse pendule met schildpad belijmd en bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Japy Freres gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.

Franse poseleinen vaaspendule, 1880
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen vaaspendule. Met vergulde bronzen monturen, goud en figuren decor. Circa 1880. Achtdaags- stil uurwerk enchappement. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Imari Cartel klok
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Grote Franse pendule, 1890
Resultaat: 250 EUR

Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friesse staartklok met zeldzame verzilverde messing wijzerplaat met louis seize voorstellingen. klok heeft een wekkerwerk. 142cm in goede staat.

Antieke Franse wandklok, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Electrique Brillie wandklok met eikenhouten klokkast en centrale secondenwijzer. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 45 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse porseleinen klok met opgewerkte bloemen, engel en duif. Gemerkt met anker. Eén stukje gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Imperial pendule met faunen
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse zwart marmeren Franse pendule met herdenkingsbeeld Napoleon Bonaparte in het brons met compositie metaal. Beeldje Napoleon gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting:...

Friese staartklok
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Twee scheepjes bewegen. Met wekker. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Engelse skeletklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Electrische Ato Paris wandklok
Resultaat: 210 EUR

50-er Jaren Ato Paris electrische wandklok. Leon Hatcht Fabrication Paris. Met pvc beschermkap en chroom. Functie niet getest. Afmeting: 46 x 27 x 11cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Circa 1800. Mooie originele patina. Afmeting: 139 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Friese staartklok met dubbele kap. Circa 1800. Louis Seize. Slagwerk op dubbele bel en maanstand. Mooie originele wijzerplaat. Achter-glas-schilderijen missen. Afmeting: 160 cm. Verder in goed...

Schwarzwalder vrijmetselaar
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...

Weense regulateur, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: 40 x 31 x 10 cm.

Franse schildpad pendule
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse schildpad belijmde religieuze pendule met vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gemerkt Tiffany and Company. Deurtje mist. Afmeting: 31x 19 x 11 ...

Friese stoelklok
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering en wekker. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, 1800
Resultaat: 180 EUR

Antieke Engelse staande klok met eiken/mahonie houten klokkast. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding + datum. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 220 cm. In zeer goede staat...

Antieke Weense tulpregulateur, 1880
Resultaat: 180 EUR

Antieke Weense tulpregulateur. Circa 1880. Gemerkt Freiberg Germany. Twee gewichten, weekloper, halfuur-slag uurwerk. Wijzerplaat en ring wijzerplaat iets beschadigd en deukjes. Verder in goede staat....

Antieke Franse glaspendule, 1880
Resultaat: 175 EUR

Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Engelse wandklok, 1900
Resultaat: 170 EUR

Engelse eikenhouten Victoriaanse wandklok met snek uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 58 x 50 x 16 cm. Glas is kapot verder In goede staat.

18e -19e Eeuwse Friese stoelklok
Resultaat: 170 EUR

18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met restvergulding en wekker. Originele wijzerplaat. Afmeting: 75 cm.In goede originele staat.

Antiek Fayence klokkenstel, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antiek Fayence klokkenstel met messing. Circa 1880. Deksel pendule Fayence gelijmd. Eén vaas Fayence haarlijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.

Engelse tafelklok, 1930
Resultaat: 160 EUR

Engelse wortelnoten tafelklok. Circa 1930. Thomas Smith London. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Charles Dix pendule, 1840
Resultaat: 150 EUR

Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 26 x 14 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.

3 Delig Frans pendule stel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.

Art Deco pendule, 1930
Resultaat: 140 EUR

Zware bronzen Art Deco pendule met spiegels aan beide zijden. Groene patina. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 28 x 50 cm. In goede staat.

Antieke vrijslinger
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil/Gründerzeit vrijslinger met beglaasde onderkast. Circa 1900. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Duitse Art Deco eierwekker
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse keramieken eierwekker. Gemerkt Ideal. Jugendstil 1915. Afmeting: 19 x 13 x 8 cm. In goede staat.

Staande Friese klok
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok, 1840
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat. Circa 1840. Afmeting: 38 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse kolomklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.

Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten Louis Philippe portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 125 EUR

Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur met paardjes-opzet. Licht wormbeval. Circa 1900. Afmeting: 118 cm. In redelijke staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand. Circa 1920. Naar 18e eeuws Engels voorbeeld van een bracket klok. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Miniatuur reiswekker
Resultaat: 110 EUR

Kleine vergulde messing miniatuur reiswekker met porseleinen plaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse pendule. Overgekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: H 41 cm. In redelijke staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco staande klok
Resultaat: 110 EUR

Duitse Art Deco Bauhaus Pfeilkreuz staande klok. Eikenhout met palissander en chroom. Halfuur-slag op acht gongstaven. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm.

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en Westminster uurwerk. Kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 118 cm. In goede staat.

3-Delig albast klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Drie-delig Empire albasten klokkenstel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Uurwerk defect + diverse beschadigingen. Afmeting: 30 - 39 cm. In matige staat.

Schippertjes staartklok
Resultaat: 100 EUR

Oude eikenhouten Friese schippertjes staartklok met maandstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse messing pendule in Rococo-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Warmink staande klok
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke pendules
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke messing pendules. Eén maal circa 1890, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén maal Italiaanse replica, tweede helft 20e eeuw, halfuur-slag enchappement. Afmeting: 32 - 33 ...

Franse pendule, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse messing pendule. Circa 1890. Historisme. Met beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Oude messing reiswekker
Resultaat: 100 EUR

Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

Franse bronzen pendule, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse bronzen Neo Renaissance pendule met ranken en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glas gebroken. Afmeting: 45 cm. Verder in goede staat.

Franse stations-comtoise klok
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse stations-comtoise klok met ankergang. Darnis Freres. Afmeting: 45 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Eiken zuilenklokje, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten zuilenklok met messing versieringen. Circa 1900. Josephientje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Comtoise klok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse comtoise. Met ankergang en datum aanduiding. Fon Freille a Albi. Afmeting: 47 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met hout platinen uurwerk. Halfuur-slag. Officiers voorstellingen, lithografieën opgeplakt, waarschijnlijk later. Verder in goede staat. Géén slinger en gewich...

Lot miniatuurklokjes
Resultaat: 80 EUR

Doos met vergulde miniatuurklokjes. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse wandklok, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok met intarsia. Circa 1910. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Vrouw met schrijfblok en lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Miniatuur Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Schwarzwalder wandklok, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met halfuur-slag en achter-glas-schilderij. Circa 1880. Afmeting: 32 x 32 x 12 cm. In goede staat.

Oude regulateur
Resultaat: 70 EUR

Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke paardjesregulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Pfeilkreuz tafelklok, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Gründerzeit tafelklok. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Kleine Franse comtoise
Resultaat: 60 EUR

Kleine Franse comtoise klok. 20e Eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 31 x 23 x 12 cm. In goede staat.