Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830 3503
Zeldzame zonnebloem-pendule, 1830

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Religieuze tafelklok 3513
Religieuze tafelklok

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3501
Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antieke Circle Tournant klok, 1880 3619
Antieke Circle Tournant klok, 1880

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Pendule 'rijtuig van Venus' 3506
Pendule 'rijtuig van Venus'

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Empire pendule 3603
Vuurvergulde Empire pendule

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3518
Louis Seize pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Antieke skelet pendule, 1800 3516
Antieke skelet pendule, 1800

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Staande Amsterdamse klok 3525
Staande Amsterdamse klok

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Franse lantaarnklok 3519
Franse lantaarnklok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Franse vuurvergulde pendule 3515
Franse vuurvergulde pendule

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1820 3528
Franse pendule, 1820

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Vergulde pendule, 1860 3520
Vergulde pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3522
Franse pendule, 1860

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse Empire pendule, 1810 3523
Franse Empire pendule, 1810

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse boulle tafelklok 3512
Franse boulle tafelklok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Charles Dix thermometer-pendule, 1840 3623
Charles Dix thermometer-pendule, 1840

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Klok met barometer 3539
Klok met barometer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse wandklok 3637
Franse wandklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Franse haantjes comtoise, 1800 3537
Antieke Franse haantjes comtoise, 1800

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Gustav Becker jaarpendule 3545
Antieke Gustav Becker jaarpendule

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Friese dubbelkapper staartklok 3547
Friese dubbelkapper staartklok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Kolomklokken 3646
2x Kolomklokken

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule 3678
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule

Resultaat:

325 EUR