Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
17 Resultaten
Kavel: 3000

Zeldzame speelgoed poppenkoets

Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 3002

Lot oud metalen speelgoed

Resultaat: 20 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3003

Antieke teddybeer, 1930

Startprijs 30 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.


Kavel: 3005

Groot lot speelgoed etc.

Resultaat: 25 EUR

Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antiek ijzeren kinderslede, 1900

Startprijs 15 EUR

Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3010

Märklin stoommachine, 1930

Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3011

50-er Jaren blikken auto

Startprijs 70 EUR

50-er Jaren Joustra France blikken speelgoed vrachtwagen met reclame Isotherme. Bespeeld. Opdraaiveer hapert. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3012

Oud Hollands knikkerspel, 1930

Startprijs 35 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.


Kavel: 3014

Lundby poppenhuis + access.

Startprijs 50 EUR

Zweeds Lundby poppenhuis met originele accessoires. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: 44 x 72 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3015

Italiaans schaak/dam spel

Resultaat: 150 EUR

Italiaans marmeren schaak/dam spel met marmeren speelstukken en albast/marmeren schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 42 x 44 cm. In goede staat.


Kavel: 3001

Antieke houten wanddiorama, 1920

Resultaat: 140 EUR

Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.


Kavel: 3004

Groot lot speelgoed

Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3006

Groot lot speelgoed

Resultaat: 30 EUR

Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 3009

2x Franklin Mint schaakspellen

Resultaat: 275 EUR

Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3013

2x Antieke poppen

Resultaat: 60 EUR

Twee antieke poppen. 1. Duitsland, 19e eeuw, porseleinen kop met stoffen lichaam en originele kleren. 2. China, papiermaché, originele kleding, echt haar. Circa 1920. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede st...


Kavel: 3016

4x Duitse speelgoedauto´s

Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 3008

Lot treinen

Resultaat: 250 EUR

Kavel met diverse loks en wagons van onder andere Bachmann, Roco etc. In verschillende condities en ongetest.