Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame speelgoed poppenkoets
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.

Antieke houten wanddiorama, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Lot oud metalen speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke teddybeer, 1930
Startprijs 30 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers speelgoed. Onder andere: Hasbro, actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed etc.
Resultaat: 25 EUR

Zeer groot lot speelgoed. Onder andere actie figuren, accessoires, divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 25 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Antiek ijzeren kinderslede, 1900
Startprijs 15 EUR

Antiek ijzeren kinderslede. Circa 1900. Afmeting: 60 x 100 x 40 cm. In goede staat.

Lot treinen
Resultaat: 250 EUR

Kavel met diverse loks en wagons van onder andere Bachmann, Roco etc. In verschillende condities en ongetest.

2x Franklin Mint schaakspellen
Resultaat: 275 EUR

Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Märklin stoommachine, 1930
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.

50-er Jaren blikken auto
Startprijs 70 EUR

50-er Jaren Joustra France blikken speelgoed vrachtwagen met reclame Isotherme. Bespeeld. Opdraaiveer hapert. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Hollands knikkerspel, 1930
Startprijs 35 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.

2x Antieke poppen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke poppen. 1. Duitsland, 19e eeuw, porseleinen kop met stoffen lichaam en originele kleren. 2. China, papiermaché, originele kleding, echt haar. Circa 1920. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede st...

Lundby poppenhuis + access.
Startprijs 50 EUR

Zweeds Lundby poppenhuis met originele accessoires. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: 44 x 72 x 27 cm. In goede staat.

Italiaans schaak/dam spel
Resultaat: 150 EUR

Italiaans marmeren schaak/dam spel met marmeren speelstukken en albast/marmeren schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 42 x 44 cm. In goede staat.

4x Duitse speelgoedauto´s
Resultaat: 70 EUR

Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.