Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

17e Eeuwse geldkist 2000
17e Eeuwse geldkist
Startprijs 1.100 EUR
Antieke Franse globe 2001
Antieke Franse globe
Startprijs 500 EUR
2x Kapitale Franse kandelaren, 1820 2002
2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Antieke dekselbokaal 2003
Antieke dekselbokaal

Resultaat:

375 EUR

2 Antieke kaarskandelaren, 1870 2004
2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Startprijs 280 EUR
Schwarzwald wand-snijstuk 2005
Schwarzwald wand-snijstuk
Startprijs 425 EUR
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist 2006
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
Startprijs 350 EUR
Kapitale historisme tafellamp 2008
Kapitale historisme tafellamp
Startprijs 350 EUR
Speeldoos + platen, 1880 2009
Speeldoos + platen, 1880
Startprijs 300 EUR
Zwitserse speeldoos, 1880 2012
Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 190 EUR
Palissander toiletkist + inhoud 2013
Palissander toiletkist + inhoud
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2014
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Kapitale schildpad dekseldoos 2016
Kapitale schildpad dekseldoos
Startprijs 450 EUR
Hanglamp 2017
Hanglamp
Startprijs 150 EUR
2x Bronzen bloempotten 2018
2x Bronzen bloempotten
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Staande lamp met moor 2019
Staande lamp met moor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd wagenschot 2020
Antiek beschilderd wagenschot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Franse lampenvoeten 2021
2x Franse lampenvoeten

Resultaat:

225 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard 2022
Antiek houten beschilderd kermispaard
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 1870 2024
2x Vergulde kandelaren, 1870

Resultaat:

320 EUR

Oud edelhert gewei 2026
Oud edelhert gewei
Startprijs 100 EUR
Boulle houder met rolgordijn 2027
Boulle houder met rolgordijn
Startprijs 400 EUR
Antieke terracotta piedestal, 1880 2028
Antieke terracotta piedestal, 1880
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR