Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Glazen siervazen 5500
2x Glazen siervazen
Startprijs 100 EUR
Antiek geëtst bokaalglas 5501
Antiek geëtst bokaalglas
Startprijs 150 EUR
Piece de milieu, 1900 5502
Piece de milieu, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jugendstil dekseldoos met vlinder 5503
Jugendstil dekseldoos met vlinder

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Franse E. Gallé vaas 5504
Antieke Franse E. Gallé vaas

Resultaat:

700 EUR

Unica vaas 5505
Unica vaas
Startprijs 150 EUR
Persglazen Madonna 5506
Persglazen Madonna
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse glazen dekseldoos 5507
19e Eeuwse glazen dekseldoos
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Stel 19e eeuwse glazen 5508
Stel 19e eeuwse glazen

Resultaat:

250 EUR

Geslepen Boheemse bowlpot 5510
Geslepen Boheemse bowlpot
Startprijs 75 EUR
Glazen geslepen schaal 5511
Glazen geslepen schaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Antieke Boheemse vazen 5512
2x Antieke Boheemse vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke opaline vazen 5514
2x Antieke opaline vazen

Resultaat:

50 EUR

2x Swarovksi: 238202 en 221609 5516
2x Swarovksi: 238202 en 221609
Startprijs 100 EUR
Swarosvski Columbine jaarstuk 2000 5519
Swarosvski Columbine jaarstuk 2000
Startprijs 75 EUR
Boheems kristallen schaal 5521
Boheems kristallen schaal
Startprijs 50 EUR
19e Eeuws bokaalglas 5523
19e Eeuws bokaalglas
Startprijs 100 EUR
Groot lot oud/antiek kristal 5525
Groot lot oud/antiek kristal
Startprijs 100 EUR
Moderne glazen vaas 5527
Moderne glazen vaas
Startprijs 60 EUR
3x Boheems kristalglas 5528
3x Boheems kristalglas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Grote Murano-stijl glazen vis 5529
Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat:

77 EUR

Picasso-stijl glazen vaas 5530
Picasso-stijl glazen vaas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gallé-stijl glazen vaas 5531
Gallé-stijl glazen vaas

Resultaat:

80 EUR

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" 5532
Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me"
Startprijs 80 EUR