Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
79 Resultaten
Kavel: 5569

3x Murano asbakken

Startprijs 20 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5571

3 Delen glaswerk

Startprijs 30 EUR

Drie antieke mondgeblazen glazen vazen. Circa 1910. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

2x Antieke kristallen karaffen

Startprijs 35 EUR

Twee antieke kristallen karaffen. Eén maal met amandel slijpsel. Eén maal met floraal facet slijpsel. Afmeting: H 21 - H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5546

Lot kristal/glas, divers

Startprijs 35 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5559

Lot waaierkristal, 9x

Startprijs 35 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5528

3x Boheems kristalglas

Startprijs 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

3x Kristalglas

Startprijs 40 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Glazen Murano-stijl paard

Startprijs 40 EUR

Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5543

Glazen bolvaas (Leerdam)

Startprijs 40 EUR

Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5547

3x Glas-in-lood

Startprijs 40 EUR

Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5550

4x Antiek kristal

Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Glazen geslepen schaal

Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Boheems kristallen schaal

Startprijs 50 EUR

Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5535

Divers Swarovski

Startprijs 50 EUR

Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...


Kavel: 5539

3x Kristallen dekseldozen

Startprijs 50 EUR

Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

Art Nouveau Franse glazen vaas, 1920

Startprijs 50 EUR

Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5544

Persglazen Leerdam schaal

Startprijs 50 EUR

30-er Jaren Hollandse groene Leerdam persglazen schaal. Ontwerp K.P.C. Bazel. Eén chip. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5551

Boheemse kristallen fruitschaal

Startprijs 50 EUR

Grote Boheemse kristallen fruitschaal. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5552

5-Delige whiskey-set (karaf + 4 glazen)

Startprijs 50 EUR

Vijf-delige kristalglazen whiskey-set. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 10 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5555

5-Delige parfumset

Startprijs 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfumset. Tablet met vier flacons. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 31 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5567

2x Moderne rookglazen vazen

Startprijs 50 EUR

Twee grote moderne rookglazen vazen met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

Moderne glazen vaas

Startprijs 60 EUR

Moderne glasfusing vaas. 21e Eeuw. Afmeting: 32,5 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

Picasso-stijl glazen vaas

Startprijs 60 EUR

Picasso-stijl hoge koud beschilderde glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5549

Glazen Murano-stijl schaal

Startprijs 60 EUR

Grote glasfusing Murano-stijl schaal met geschulpte rand. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 40 x 40 cm. In goede staat.