Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Murano asbakken
Startprijs 20 EUR

Drie oude Murano glazen asbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.

3 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR

Drie antieke mondgeblazen glazen vazen. Circa 1910. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kristallen karaffen. Eén maal met amandel slijpsel. Eén maal met floraal facet slijpsel. Afmeting: H 21 - H 26 cm. In goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Startprijs 35 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal, 9x
Startprijs 35 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

3x Boheems kristalglas
Startprijs 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

3x Kristalglas
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl paard
Startprijs 40 EUR

Groot glazen Murano-stijl paard. In de kleur bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 37 x 22 cm. In goede staat.

Glazen bolvaas (Leerdam)
Startprijs 40 EUR

Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.

3x Glas-in-lood
Startprijs 40 EUR

Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.

4x Antiek kristal
Startprijs 40 EUR

Vier delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee waaierkristallen vazen. Grote schenkkan. Karaf met stop. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.

Glazen geslepen schaal
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.

Boheems kristallen schaal
Startprijs 50 EUR

Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.

Divers Swarovski
Startprijs 50 EUR

Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...

3x Kristallen dekseldozen
Startprijs 50 EUR

Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Art Nouveau Franse glazen vaas, 1920
Startprijs 50 EUR

Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.

Persglazen Leerdam schaal
Startprijs 50 EUR

30-er Jaren Hollandse groene Leerdam persglazen schaal. Ontwerp K.P.C. Bazel. Eén chip. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Boheemse kristallen fruitschaal
Startprijs 50 EUR

Grote Boheemse kristallen fruitschaal. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 28 cm. In goede staat.

5-Delige whiskey-set (karaf + 4 glazen)
Startprijs 50 EUR

Vijf-delige kristalglazen whiskey-set. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 10 - 27 cm. In goede staat.

5-Delige parfumset
Startprijs 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfumset. Tablet met vier flacons. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 31 x 17 cm. In goede staat.

2x Moderne rookglazen vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote moderne rookglazen vazen met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startprijs 60 EUR

Moderne glasfusing vaas. 21e Eeuw. Afmeting: 32,5 x ø 14 cm. In goede staat.

Picasso-stijl glazen vaas
Startprijs 60 EUR

Picasso-stijl hoge koud beschilderde glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x ø 15 cm. In goede staat.

Glazen Murano-stijl schaal
Startprijs 60 EUR

Grote glasfusing Murano-stijl schaal met geschulpte rand. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 40 x 40 cm. In goede staat.