Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
36 Resultaten
Kavel: 5504

Antieke Franse E. Gallé vaas

Resultaat: 700 EUR

Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

6x Glas-in-lood ramen

Resultaat: 375 EUR

Zes antieke gebrandschilderde vensters. 18e - 19e Eeuw. Deels fragmenten + restauraties. Eén gebroken. Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5508

Stel 19e eeuwse glazen

Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Jugendstil dekseldoos met vlinder

Resultaat: 160 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

2x Antieke glazen bokalen

Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5578

R. Lalique glazen vaas

Resultaat: 120 EUR

R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

2x Antieke Boheemse vazen

Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5518

3x Antieke glazen, 18e eeuw

Resultaat: 110 EUR

Drie 18e eeuwse glazen. Bestaande uit: Roemer met noppen, haarscheur voet. Slinger fluitglas,goed. Slinger glas, chip bodemrand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5520

Antieke historisme dekselbokaal

Resultaat: 110 EUR

Antieke historisme glazen dekselbokaal met ranken, goud en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 23 x ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5577

Antieke menage set, 1900

Resultaat: 100 EUR

Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5573

Antieke Copier Leerdam glazen schaal

Resultaat: 90 EUR

Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5576

Oude Franse Lalique vaas

Resultaat: 90 EUR

Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

Glazen Murano-stijl haan

Resultaat: 85 EUR

Grote glazen Murano-stijl haan. In de kleuren rood/blauw/geel/zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 40 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5524

Glazen Murano-stijl hond

Resultaat: 80 EUR

Grote glazen Murano-stijl hond in de kleur zwart/bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 40 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5531

Gallé-stijl glazen vaas

Resultaat: 80 EUR

Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5566

Glazen schenkkan, 1880

Resultaat: 80 EUR

Duitse glazen historisme schenkkan met tinnen klepdeksel. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat: 77 EUR

Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5533

2x Swarovski: 183225 en 248003

Resultaat: 70 EUR

Twee delen Swarovski in goede staat en met originele dozen: 1x Jachtluipaard (183225) uitgevoerd in helder kristal met staart die langs het lijf omhoog loopt. 10,2cm. en 1x Amerikaanse zeearend (14800...


Kavel: 5561

Glazen ovale vaas

Resultaat: 70 EUR

Grote moderne glazen ovale vaas. Glasfusing. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5564

Glazen Murano-stijl stier

Resultaat: 60 EUR

Grote glazen Murano-stijl stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 40 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5568

Copier Leerdam vaasje, 1945

Resultaat: 60 EUR

Hollands Copier Leerdam oranje persglazen bevrijdings vaasje 1945. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Glazen figuur, Naakte dame

Resultaat: 50 EUR

Groot gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

2x Antieke opaline vazen

Resultaat: 50 EUR

Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Glazen haan

Resultaat: 50 EUR

Grote Murano-stijl glazen haan. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.