Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse tiltop tafel
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Engelse tiltop tafel met gecontourneerd blad, parelmoer en boulle inleg. Zwaar beschadigd. Afmeting: 80 x ø 83 cm. In matige staat.

Chaise Longue met hocker
Resultaat: 170 EUR

Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.

17e Eeuwse eiken dekenkist
Resultaat: 100 EUR

17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.

Renaissance kistje
Resultaat: 275 EUR

Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kist met lade en origineel basement. Circa 1800. Afmeting: 78 x 62 x 35 cm. In goede staat.

Dekenkist
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met plat deksel. Slot mist. Afmeting: 60 x 117 x 67 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 154 x B 72 cm.
Resultaat: 225 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse Louis Philippe spiegel met putti en facet geslepen spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 154 x B 72 cm. In goede staat.

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 180 EUR

Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.

Antieke armleunstoel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1840
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Antieke boekenkast, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Resultaat: 225 EUR

Grote Italiaanse vergulde houtgestoken spiegel met console. Rococo-stijl. 20e Eeuw. Barst in glas. Afmeting: H 135 x B 50 cm. In goede staat.

2x Vergulde bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.

Antieke Korinthische zuil, 1700
Resultaat: 305 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.

Stoel met groene stoffering
Resultaat: 170 EUR

Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.

Bibliotheek trapje
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1800
Resultaat: 600 EUR

Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.

Naaitafel, Willem III
Resultaat: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III naaitafel met intarsia in blad. Vogel op tak. Onder blad vakverdeling. Afmeting: 74 x 65 x 40 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuwse vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.

18e Eeuws Drents schrijfkabinet
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.