44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

18e Eeuwse Barok commode 4001
18e Eeuwse Barok commode
Startprijs 850 EUR
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4003
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.200 EUR
17e Eeuwse Renaissance kast 4006
17e Eeuwse Renaissance kast
Startprijs 2.500 EUR
Mahonie Empire secretaire, 1820 4007
Mahonie Empire secretaire, 1820

400 EUR

Empire chiffoniere 4009
Empire chiffoniere
Startprijs 1.000 EUR
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast 4010
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Startprijs 1.500 EUR
Gietijzeren tuinbank 4012
Gietijzeren tuinbank

750 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4014
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 300 EUR
Twents kabinet + 5 kommen 4016
Twents kabinet + 5 kommen
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire 4017
18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire

475 EUR

Eiken Barok secretaire 4018
Eiken Barok secretaire
Startprijs 800 EUR
Franse hoekkast 4019
Franse hoekkast

400 EUR

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

550 EUR

18e Eeuws roldeurkastje 4022
18e Eeuws roldeurkastje
Startprijs 125 EUR
Commode, Franse stijl 4023
Commode, Franse stijl
Startprijs 800 EUR
Empire kabinet, 1800 4025
Empire kabinet, 1800
Startprijs 500 EUR
Franse vitrinekast met beslag 4028
Franse vitrinekast met beslag

300 EUR

Hindeloopen tafel 4031
Hindeloopen tafel
Startprijs 650 EUR
Eiken onderstuk 4032
Eiken onderstuk
Startprijs 500 EUR
Zeeuwse poortkast 4033
Zeeuwse poortkast
Startprijs 600 EUR
Hollands secretaire 4037
Hollands secretaire

450 EUR

Barok vitrine met intarsia 4038
Barok vitrine met intarsia

1.200 EUR

Amelander kast, 18e eeuw 4041
Amelander kast, 18e eeuw

500 EUR

Hollands damesbureau, 1860 4043
Hollands damesbureau, 1860
Startprijs 400 EUR