Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke halspiegel
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder, 1890
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 40 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Startprijs 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhout gestoken parapluhouder met zinken lekbak. Circa 1900. Afmeting: 86 x 68 x 23 cm. In goede staat.

Goudkleurige Barok-stijl salontafel
Startprijs 60 EUR

Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.

Eiken voltaire in Rococo-stijl
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse eikenhout gestoken Rococo-stijl voltaire. Behoeft nieuwe stoffering. Afmeting: 104 x 65 x 60 cm. Verder in goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Antiek Engels kamergemak
Startprijs 70 EUR

Antiek 19e eeuws Engelse mahoniehouten kamergemak met lade en deurtjes. Afmeting: 80 x 65 x 53 cm. In goede staat.

Oosterse bijzettafel
Startprijs 70 EUR

Oosterse teakhouten bijzettafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 60 x 59 cm. In goede staat.

Engelse tiltop tafel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahonie tiltop tafel met ovaal blad. Afmeting: 76 x 76 x 55 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize-stijl spiegel met opgezette rozetten. Afmeting: H 51 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke eiken eettafel, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 80 EUR

Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.

2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 80 EUR

Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Willem III kastje, 1860
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws mahoniehouten één-deurs kastje met lade. Willem III. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 76 x 58 x 37 cm. In goede staat.

2x Neo Gotische meubels
Startprijs 100 EUR

Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Eiken bar of TV kast
Startprijs 100 EUR

Massief eikenhouten bar of tv kast met opklapbare klep en twee lades in engelse stijl gemaakt met mooie patina 2oe eeuws in zeer goede staat 125x93x60 cm

Tafel met antieke tegels
Startprijs 100 EUR

Smeedijzeren tafel met antieke Makkumer polychroom tegels. In 17e eeuwse stijl. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Franse commode
Startprijs 100 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.