Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 2.250 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...

Secretaire
Resultaat: 2.000 EUR

Duitse notenhouten Biedermeier secretaire met volle zuilen en marquetterie ingelegd nest. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 157 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.

Kapitale kussenkast
Resultaat: 1.900 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Hollandse palissanderhouten Renaissance kussenkast met volle zuilen en geeboniseerde lijsten, cherubijnkoppen en ranken. Met achter de linker deur een geheim vak met lades. L...

Engels kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.

18e Eeuws Drents schrijfkabinet
Resultaat: 1.400 EUR

Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.

17e Eeuwse Italiaanse klepbank
Resultaat: 1.200 EUR

17e Eeuwse Italiaanse houtgestoken notenhouten Renaissance klepbank met putti, mascaronen (fratzen) en leeuwen voorstellingen. Afmeting: 115 x 159 x 56 cm. In zeer goede originele staat.

Barok vitrine met intarsia
Resultaat: 1.200 EUR

Hollandse Barok vitrine-opzetkast. Wortelnoten met florale intarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 224 x 200 x 52 cm. In goede staat.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Resultaat: 1.200 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

Barok vitrinekast
Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam Spaans/Italiaans? Renaissance reiskabinet met vele lades achter het deurtje. 'Cabinet de voyage'. Origineel beslag en sloten. Circa 1650 - 1700. Palissander met ebbenhout gefineerd. Dik finee...

2x Stoelen in Louis Seize-stijl
Resultaat: 850 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Seize-stijl armleunstoelen met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 65 cm. In goede staat.

Louis Seize mahonie kabinet
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met vergulde bronzen kapitellen, origineel beslag en hekwerk. Circa 1780. Afmeting: 235 x 175 x 57 cm. Lichte beschadiging. Verder in goede staat.

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Gestoken vitrinekast, 1930
Resultaat: 800 EUR

Zware Duitse eikenhouten gestoken vitrinekast met facet geslepen glas. Italiaanse stijl. Circa 1930. Lichte beschadigingen. Linker zijkant mist glas. Afmeting: 223 x 140 x 55 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuinbank
Resultaat: 750 EUR

Grote gietijzeren tuinbank met wapen en kerktoren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 140 cm. In goede staat.

Sofa in Louis Seize-stijl
Resultaat: 700 EUR

19e Eeuwse sofa in Louis Seize-stijl. Met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 114 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Empire secretaire, 1820
Resultaat: 650 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.

Porseleinkast met intarsia
Resultaat: 650 EUR

Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1800
Resultaat: 600 EUR

Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.

Antieke mahonie chiffoniere
Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse mahoniehouten chiffoniere met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 130 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 600 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Resultaat: 600 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel
Resultaat: 550 EUR

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

18e-19e Eeuwse vitrinekast
Resultaat: 500 EUR

Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.

Amelander kast, 18e eeuw
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Amelander hoekkast met originele polychromie. Romeinse voorstelling. Afmeting: 113 x 58 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie trommelkastje, 1820
Resultaat: 480 EUR

Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Hollandse Barok secretaire
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombardeerd Barok secretaire. Louis Seize. Circa 1780. Origineel beslag, klauwpoten. Prachtig binnenleven met intarsia in kelder. Afmeting: 117x 110 x 61 cm. In goed...

Hollands secretaire
Resultaat: 450 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Resultaat: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

8-Kantige vitrine met geslepen glas
Resultaat: 450 EUR

Achtkantige teakhouten twee-deurs vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 189 x 190 x 150 cm. In goede staat.

Lederen opsta-stoel
Resultaat: 425 EUR

Bruin-lederen opsta-stoel met electrische bediening. Voorzien van zware aluminium voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 73 x 82 cm. In goede staat.

Mahonie Empire secretaire, 1820
Resultaat: 400 EUR

Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.

Franse hoekkast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse Louis Seize hoekkast met origineel marmeren blad. Belijmd met diverse houtsoorten, marquetterie. Afmeting: 90 x 65 x 43 cm. In goede staat.

Hollandse Louis Seize/Empire commode, 1800
Resultaat: 400 EUR

Gave Hollandse mahoniehouten vier-laden Louis Seize/Empire commode met origineel messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 91 x 100 x 53 cm. In goede staat.

18e Eeuws mahonie kabinet
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Rococo kabinet met mooi bronzen beslag en vijf lades. Circa 1780. Kleine beschadiging. Afmeting: 245 x 165 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse bonheur
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur/vitrine-opzetkast met gebogen front. Met origineel snijwerk + tollen. Circa 1870. Afmeting: 225 x 113 x 50 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Resultaat: 375 EUR

Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie ladenkast, 1870
Resultaat: 350 EUR

Professioneel gerestaureerde mahoniehouten Louis Philippe ladenkast met zeven lades. Circa 1870. Afmeting: 163 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.

Eiken Louis Quinze kabinet
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

8-Kantige vitrine, groot model
Resultaat: 350 EUR

Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.

Chinese vitrinekast
Resultaat: 325 EUR

Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Korinthische zuil, 1700
Resultaat: 305 EUR

Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

Empire penantkast, 1820
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.

Franse vitrinekast met beslag
Resultaat: 300 EUR

Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.

Gestoken Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 300 EUR

Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.

Naaitafel, Willem III
Resultaat: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III naaitafel met intarsia in blad. Vogel op tak. Onder blad vakverdeling. Afmeting: 74 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel-bonheur, 1870
Resultaat: 300 EUR

Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegel-bonheur met originele tollen en kroon. Circa 1870. Afmeting: 228 x 113 x 52 cm. In zeer goede staat.