44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Louis Seize kabinet, 1780 4008
Louis Seize kabinet, 1780

2.250 EUR

Secretaire 4004
Secretaire

2.000 EUR

Kapitale kussenkast 4000
Kapitale kussenkast

1.900 EUR

Engels kabinet 4136
Engels kabinet

1.500 EUR

18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

1.400 EUR

17e Eeuwse Italiaanse klepbank 4002
17e Eeuwse Italiaanse klepbank

1.200 EUR

Barok vitrine met intarsia 4038
Barok vitrine met intarsia

1.200 EUR

Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4055
Hollandse Barok vitrinekast, 1780

1.200 EUR

Barok vitrinekast 4106
Barok vitrinekast

1.200 EUR

Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet 4005
Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet

1.000 EUR

2x Stoelen in Louis Seize-stijl 4054
2x Stoelen in Louis Seize-stijl

850 EUR

Louis Seize mahonie kabinet 4100
Louis Seize mahonie kabinet

800 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4138
Louis Seize kabinet, 18e eeuw

800 EUR

Gestoken vitrinekast, 1930 4177
Gestoken vitrinekast, 1930

800 EUR

Gietijzeren tuinbank 4012
Gietijzeren tuinbank

750 EUR

Sofa in Louis Seize-stijl 4053
Sofa in Louis Seize-stijl

700 EUR

Empire secretaire, 1820 4133
Empire secretaire, 1820

650 EUR

Porseleinkast met intarsia 4227
Porseleinkast met intarsia

650 EUR

Antieke spiegel, 1800 4020
Antieke spiegel, 1800

600 EUR

Antieke mahonie chiffoniere 4066
Antieke mahonie chiffoniere

600 EUR

Hollandse porseleinkast 4164
Hollandse porseleinkast

600 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4170
Wortelnoten vitrinekast

600 EUR

18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

550 EUR

18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

500 EUR