Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Antieke Delftse Fayence
Resultaat: 190 EUR

Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...

18e Eeuwse Delftse dekselbak
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.

2x Antiek porselein
Resultaat: 45 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.

3x Plateel figuren
Resultaat: 450 EUR

Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...

Antieke Delftse dekselvaas, 1930
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.

Lot Herend porselein
Resultaat: 150 EUR

Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

4x Hummel figuren
Resultaat: 130 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...

Engels Wedgwood servies
Resultaat: 250 EUR

Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...

Antieke Delftse schenkkan
Resultaat: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Parapluhouder, Petrus Regout
Resultaat: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Lot serviesgoed, 1900
Resultaat: 50 EUR

Lot serviesgoed, Chinees, peterselie/Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: Grote theekan + zes kop en schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In goede staat.

Jugendstil keukenset, 1910
Resultaat: 50 EUR

14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Lotje Delfts (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...

Antiek Wedgwood/Petrus Regout kinderservies, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 425 EUR

Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...

Antieke porseleinen tabakspijp, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke porseleinen tabakspijp met varken. Scherts pijp. Eén oor beschadigd. Circa 1880. Afmeting: L 28 cm. In redelijk/goede staat.

Groot antiek Duits servies, 1915
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...

Porseleinen Biedermeier Tête à Tête
Resultaat: 250 EUR

Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.

3x Duitse Hummel figuren
Resultaat: 120 EUR

3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.

Oude Hummel figuur, Nr. 87
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.

Napels comfoor+theekan
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Franse petroleumlamp
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil vaas
Resultaat: 180 EUR

Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Delfts-blauw wijwaterbakje
Resultaat: 120 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.