Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912 6004
Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912

Resultaat:

6.000 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6054
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke Delftse dekselvaas, 1930 6020
Antieke Delftse dekselvaas, 1930

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
18e Eeuwse fruitschaal 6003
18e Eeuwse fruitschaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hildo Krop dekselpot 6005
Hildo Krop dekselpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse dekselbak 6062
18e Eeuwse Delftse dekselbak

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Kapitale Mettlach vazen, 1900 6026
2x Kapitale Mettlach vazen, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
3x Plateel figuren 6129
3x Plateel figuren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Duits Meissen servies 6008
Duits Meissen servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Royal Albert servies 6087
Royal Albert servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Grote antieke Meissen papegaai, 1940 6234
Grote antieke Meissen papegaai, 1940

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek tegeltableau 6010
Antiek tegeltableau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Franse wandplaquettes 6029
2x Franse wandplaquettes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Schifty 3 6021
Colenbrander Ram vaas Schifty 3

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Oude Russische porseleinen figuren 6044
2x Oude Russische porseleinen figuren

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2x Delftse dekselvazen 6002
2x Delftse dekselvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3-Delig Fayence kaststel 6053
3-Delig Fayence kaststel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek gipsen figuur 6074
Antiek gipsen figuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engels Wedgwood servies 6163
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinen Biedermeier Tête à Tête 6191
Porseleinen Biedermeier Tête à Tête

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen tabakspijp, 1880 6206
Antieke porseleinen tabakspijp, 1880

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Majolica piedestal 6016
Majolica piedestal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot porseleinen beeld 6042
Groot porseleinen beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469 6185
Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469

Resultaat:

210 EUR