Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
5 Resultaten
Kavel: 2903

Kavel diverse zilveren munten NL

Resultaat: 150 EUR

Kavels met diverse zilveren munten NL waaronder: 2x 50 Gulden 1987, 3x 10 Gulden (1995, 1973, 2x Benelux 1944-1994 en 1x NL herrijst 1945-0970), 13x 2,5 Gulden (diverse jaartallen) en 28x 1 Gulden (di...


Kavel: 2918

2,5 Gulden 1845, lelie met parel

Resultaat: 80 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1845, lelie met parel


Kavel: 2904

13 (Zilveren) munten NL

Resultaat: 50 EUR

Kavel met 13 (voornamelijk zilveren) munten waaronder: 1 Duit 1752 Gelderland, 1 Cent 1837, 1/2 Gulden 1863, 1/2 Gulden 1928, 1/2 Gulden 1919, 1/10 Gulden 1945, 10 Cents 1913, 5 Cents 1869 (2x), 5 Cen...


Kavel: 2920

2,5 Gulden 1938, grof Haar

Resultaat: 35 EUR

Munt van 2,5 Gulden 1938, grof haar.


Kavel: 2906

Lot eerste dag enveloppen

Resultaat: 25 EUR

Groot lot Hollandse eerste dag enveloppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 10 cm. In zeer goede staat.