44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Pen vuur revolver
Startprijs 250 EUR

Penvuur revolver
Startprijs 250 EUR

Antiek pistool, 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke IJzerhouwer marine degen
Resultaat: 300 EUR

Mooie antieke IJzerhouwer vergulde bronzen marine degen met leeuwenkoppen. Lichte oxydatie schede. Verder in zeer goede staat. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

2x Wapentassen
Startprijs 90 EUR

Twee oude lederen wapentassen. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek damespistool
Startprijs 225 EUR

Vuursteen pistool
Resultaat: 200 EUR

Groot, vroeg 19e eeuws vuursteen pistool. Gegraveerd, leeuw met zwaard. Mooie patina. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.

2x Kouseband pistolen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke kouseband damespistolen. 19e Eeuw. Eén maal DRGM JGA. Eén maal ongemerkt. Afmeting: L 11 - 12 cm. In goede staat.

Lot militaire penningen (9x)
Startprijs 200 EUR

Antieke patronengordel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse lederen patronengordel met houten houders. Afmeting: 10 x 35 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Indonesische kris
Resultaat: 2.750 EUR

Antiek Indonesisch kapmes, 1930
Startprijs 80 EUR

Antieke Indonesische kris
Resultaat: 110 EUR

Oud jacht + knipmes + drinkbeker van hoorn
Resultaat: 60 EUR

Antieke dolk
Startprijs 40 EUR

Antieke huls van scheepskanon
Resultaat: 40 EUR

Antieke marine degen
Resultaat: 130 EUR

Antieke marine degen met leeuwenkoppen. Brons vernikkeld. Oxidatie lemmet. Afmeting: L 101 cm. In redelijke staat.

Antieke Hollandse statie degen
Resultaat: 160 EUR

Antieke Hollandse vergulde statie degen. Heft is belijmd met parelmoer. Decor met helm, pijlhouder en leeuwenkop. 19e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

2x Russische generaal petten
Startprijs 130 EUR

Twee originele Russische generaal petten. Duty en parade cap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x Ø 30 cm. In goede staat.

2x Militaire oefensabels
Startprijs 100 EUR