Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kang Xi kom
Resultaat: 375 EUR

Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes
Resultaat: 250 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. Enkele minimale randglazuurschilfers. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Familie Rose borden
Startprijs 225 EUR

Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Resultaat: 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.

2x Kantonese schotels
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Resultaat: 100 EUR

Kleine oude/antieke Chinese Yixing trekpot met schrift en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11,5 x ø 7,5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 800 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met tekst en figuren in landschap decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen vaas met twee figuren decors + bodemmerk. En Chinese Yixing vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Cheng Lung bord, haarlijn. Kleine kom met vier-tekens, chips. Grote kom met haven/pagode decor, haarlijn. Grote capucijner kom, haarscheur. Afmeting...

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose stapeldoos
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.

2x Chinese schotels
Resultaat: 400 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotels met figuren/vleermuis/goud/verte decor. Gecontourneerd. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 190 EUR

Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 90 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte theebus met floraal decor. Deksel niet origineel. Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met floraal emaille decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 9 x ø 5,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR

Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met figuren/medaillon/draken decor. Met ribbels. Afmeting: H 23 x ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.

5x Banko Earthenware trekpotten
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Chinese Banko Earthenware trekpotjes. Divers. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Banko earthenware trekpot
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Banko Earthenware trekpot met vogel/bloem decor. Afmeting: 9 x 16 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Zeer grote Queng Lung schotel ø 41,5 cm.
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas
Startprijs 80 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen vaas
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figuur
Startprijs 130 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese vergulde boeddha
Startprijs 800 EUR

Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.

Japans ivoren figuur
Startprijs 600 EUR

Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese gietijzeren trekpot
Startprijs 250 EUR

Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese bloemzuil
Startprijs 160 EUR

Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.

4x Miniatuur cloisonne dekselvaasjes
Startprijs 200 EUR

Vier miniatuur cloisonne dekselvaasjes. China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Chinese lampenvoet
Startprijs 160 EUR

Antieke Chinese glazen lampenvoet met meanderende goud beschildering en houtgestoken voet. Circa 1930. Afmeting: H 86 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Japanse bronzen vazen met floraal cloisonne. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.

6x Chinese kopjes
Startprijs 100 EUR

Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 150 EUR

Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...

Grote Chinese kom
Startprijs 150 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 1.150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinees porseleinen gemberpot met zee-gezicht decor. Afmeting: 18 x ø 16 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.