Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kang Xi kom 7003
Kang Xi kom

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes 7005
5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 32 cm. 7006
Grote Chinese schotel Ø 32 cm.

Resultaat:

150 EUR

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm. 7007
Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 7014
Lot Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Oude Chinese porseleinen Magic Ball 7016
Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7018
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

1.900 EUR

3x 18e Eeuwse Familie Rose borden 7020
3x 18e Eeuwse Familie Rose borden
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

Resultaat:

300 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot 7030
18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
Startprijs 300 EUR
2x Kantonese schotels 7031
2x Kantonese schotels
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinees Yixing trekpotje 7033
Chinees Yixing trekpotje

Resultaat:

100 EUR

2x Oude Chinese vazen 7036
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 800 EUR
2x Chinese vazen 7038
2x Chinese vazen
Startprijs 140 EUR
Lot Chinees porselein (4x) 7039
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm. 7045
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese Fam. Rose stapeldoos 7049
Chinese Fam. Rose stapeldoos
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x Chinese schotels 7050
2x Chinese schotels

Resultaat:

400 EUR

Grote Chinese dekselvaas 7051
Grote Chinese dekselvaas
Startprijs 1.000 EUR
Chinese Yixing trekpot 7052
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 190 EUR
Chinese theebus 7053
Chinese theebus
Startprijs 90 EUR
Chinese Yixing trekpot 7054
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR
2x Chinese vazen 7060
2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR
6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR