44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

5x Japans Imari porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Vier miniatuur vaasjes en één kom. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

3x Chinese Capucijner kommen
Resultaat: 40 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kommen met floraal decor. Afmeting: 6 - ø 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Resultaat: 40 EUR

Divers oud/antiek Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Rijstlepels, kommen, schotels, schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans serviesgoed
Resultaat: 35 EUR

3x Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

4x Antiek Japans porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 30 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

11x Chinees porselein
Resultaat: 20 EUR

2x Familie Verte borden
Resultaat: 15 EUR