Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

í
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Chinese pot + console
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 2.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 2.250 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas met loodglazuur
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met loodglazuur en roze florale decors. Met bodemmerk. Lampenvoet geweest. Gat in bodem. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...

Chinese penselenpot
Resultaat: 1.400 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met schrift rondom + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 15,6 x Ø 19,6 cm. In goede staat.

Chinees bord met tekens
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen bord met Chinese tekens en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Resultaat: 1.200 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.

Chinese vaas, Sung-stijl
Resultaat: 1.000 EUR

Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.

Zeer grote Chinese bloempot ø 45 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.

Antiek 5-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Familie Verte rolvaas
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese maanvaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met figuren/medaillon/draken decor. Met ribbels. Afmeting: H 23 x ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese waterbloemen pot
Resultaat: 750 EUR

Grote Chinees porseleinen waterbloemen pot met draken/floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Gerestaureerd met metalen krammen. Afmeting: H 14 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

2x Chinese rolvazen
Resultaat: 750 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rolvazen met figuren in tuin decor. Afmeting: H 29 x 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 700 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 700 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.

3-Delig Chinees kaststel
Resultaat: 650 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zeldzame Chinese borden
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon vaas
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rondom tekst en blauw-wit, floraal. Afmeting: H 35 x ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, figuren/wolken
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.

Chinese zes-kantige vaas
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese beker
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese kommen
Resultaat: 550 EUR

Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.

8x Chinese kop+schotels
Resultaat: 500 EUR

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...

Chinees porseleinen boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.
Resultaat: 500 EUR

Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.

Zeer grote Imari sierschotel ø 61 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 450 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha's in Chinees interieur/landschap/goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor in de wolken. Afmeting: 29 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels/rots/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met rondom figuren decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen cup
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 450 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.

8x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee fijn gedecoreerde schotels met teksten en figuren + bodemmerk. En één Familie Noir drakenbord met zwarte glazuur en groene draken + zes tekens bodemme...

Chinese celadon kom
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

8x Chinese borden
Resultaat: 425 EUR

Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...

8x Chinese kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen/peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Chips randen. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschotel ø 44,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.

2x Chinese schotels
Resultaat: 400 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotels met figuren/vleermuis/goud/verte decor. Gecontourneerd. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø

Chinese vaas van hoorn
Resultaat: 400 EUR

Uit hoorn gesneden Chinese vaas. Kraanvogel op rots met boom. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvazen
Resultaat: 400 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet
Resultaat: 400 EUR

Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet. Met reliëf draken decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.

4x Chinese werken
Resultaat: 400 EUR

Vier Chinese aquarellen op papier. Circa 1900. Figuren voorstellingen met goden et cetera. Afmeting: H 122 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi kom
Resultaat: 375 EUR

Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Oude Chinese schaal
Resultaat: 375 EUR

Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees capucijner porselein
Resultaat: 375 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 375 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese schaal met lotus bloem
Resultaat: 375 EUR

Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...

Oude Chinese theeglazuur vaas
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...

Chinese vaas rood glazuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.

4 Delen Oud Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...

Chinese schaal
Resultaat: 350 EUR

Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel ø 66 cm.
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels/landschap/floraal/goud decor. Afmeting: ø 66 cm. In goede staat.

Porseleinen cloisonne bord
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen bord in cloisonne-stijl. Met goud/vogels/bloem decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 22,5 cm. In goede staat.

Witte Chinese schaal
Resultaat: 350 EUR

Wit geglazuurde Chinees porseleinen schaal met oranje draken decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Resultaat: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten met rode Foo-honden + tekst + één bodemmerk. Chip tuit. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse bronzen wierookbrander met floraal/olifanten decor. Koro. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel ø 34,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vazen en floraal decor + zes tekens bodemmerk. 1x Randglazuur schade. Afmeting: 7 x ø 34,5 cm/. In goede staat.

Antieke Chinese rolvaas, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met salamanders en craquelé celadon glazuur. Afmeting: 10 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte schotel
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met geisha in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 28,3 cm. In goede staat.