Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Familie Rose schotel, ø 32 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.

8x Chinese kop+schotels
Resultaat: 500 EUR

Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...

Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.
Resultaat: 1.600 EUR

Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...

Kang Xi kom
Resultaat: 375 EUR

Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

8x Chinese kop + schotels
Resultaat: 400 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschappen/peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Chips randen. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes
Resultaat: 250 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. Enkele minimale randglazuurschilfers. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 32 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...

Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse Wanli borden
Resultaat: 225 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.

6x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.

Antiek 5-delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.000 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...

í
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas rood glazuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.

3x 18e Eeuwse Familie Rose borden
Startprijs 225 EUR

Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver
Resultaat: 300 EUR

Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...

Chinese vaas, Sung-stijl
Resultaat: 1.000 EUR

Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose
Resultaat: 300 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel ø 34,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met vazen en floraal decor + zes tekens bodemmerk. 1x Randglazuur schade. Afmeting: 7 x ø 34,5 cm/. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel ø 44,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
Startprijs 300 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.

2x Kantonese schotels
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Resultaat: 100 EUR

Kleine oude/antieke Chinese Yixing trekpot met schrift en bodemmerk. Afmeting: 7 x 11,5 x ø 7,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen. Wit-bruin glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 44 x ø 24 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 800 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met tekst en figuren in landschap decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen vleesschaal
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen vaas met twee figuren decors + bodemmerk. En Chinese Yixing vaas met draken + bodemmerk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 150 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Cheng Lung bord, haarlijn. Kleine kom met vier-tekens, chips. Grote kom met haven/pagode decor, haarlijn. Grote capucijner kom, haarscheur. Afmeting...

Grote Chinese sierschotel ø 42,7 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 10,8 x ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel
Resultaat: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas + sokkel
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.

8x Chinees eierschaal porselein
Resultaat: 150 EUR

Acht Chinese eierschaal porseleinen kop en schotels. Met zes tekens bodemmerk, kustplaats met brug decor. Zeven schotels goed, één gelijmd, acht kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 13 cm. In goede staat.

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese bloempot ø 45 cm.
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen cilinder vazen met bruine glazuur, vogels/vlinders en bloemen decor. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 25,5 x ø 11,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.

Chinese Fam. Rose stapeldoos
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose stapeldoos met teksten, floraal, vleermuizen en vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 24 x 14 x 17 cm. In goede staat.

2x Chinese schotels
Resultaat: 400 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen schotels met figuren/vleermuis/goud/verte decor. Gecontourneerd. Afmeting: ø 16,3 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 190 EUR

Chinese Yixing trekpot met koperbewerkt deksel voorzien van eekhoorn decor. Chip tuit. Afmeting: 9,5 x 14 x 6 cm. Verder in goede staat.

Chinese theebus
Startprijs 90 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte theebus met floraal decor. Deksel niet origineel. Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met floraal emaille decor. Zonder bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 9 x ø 5,5 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees Wanli bord ø 21 cm.
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met florale decor en tekens en een bodemmerk 7.5x Ø16,2 in goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 2.250 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenkom
Resultaat: 300 EUR

Gele porseleinen drakenkom met gele glazuur en 6 tekens en bodemmerk. 6,7x15.5Ø in goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees aardewerken schenkkan met groen/bruine glazuur, Floraal decor en schenktuit in vogelkop in sung stijl. 25cm hoog. in goede staat.

7x China, divers
Resultaat: 160 EUR

7x China. Bestaande uit: Zes diverse Chinees porseleinen vaasjes (o.a. parfum). En één koraal boeddha. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR

Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

3-Delig Chinees kaststel
Resultaat: 650 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met figuren/medaillon/draken decor. Met ribbels. Afmeting: H 23 x ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Waterbak met landschap decor + bord met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3 x 23,5 x 16 cm. / 3,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

5x Banko Earthenware trekpotten
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Chinese Banko Earthenware trekpotjes. Divers. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

Banko earthenware trekpot
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese Banko Earthenware trekpot met vogel/bloem decor. Afmeting: 9 x 16 x ø 11,5 cm. In goede staat.

Queng Lung dekselschaal
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung dekselschaal met oren. Floraal decor. Afmeting: 11 x 22 x ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø

2x Chinese borden
Resultaat: 450 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese borden
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese rolvaas, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.

Zeer grote Queng Lung schotel ø 41,5 cm.
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startprijs 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Resultaat: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee fijn gedecoreerde schotels met teksten en figuren + bodemmerk. En één Familie Noir drakenbord met zwarte glazuur en groene draken + zes tekens bodemme...

Chinese bronzen vaas
Startprijs 80 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen vaas
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen kom
Resultaat: 500 EUR

Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese potjes
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen vaasjes met bodemmerk. Divers. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese tempelhond van jade
Resultaat: 190 EUR

Grote oude/antieke Chinese tempelhond van jade. Twee delig. Met opbergruimte binnenin. Afmeting: 28,5 x 23 x 15 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse landschappen decors. Craquele. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figuur
Startprijs 130 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese vergulde boeddha
Startprijs 800 EUR

Vergulde Chinese bronzen boeddha zittend op lotusbloem. Met Chinese tekens en swastika. Afmeting: 18 x 12 x 10,2 cm. In goede staat.

2x Chinees lakwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Chinees rood lakwerk. Bestaande uit: Verdeelschaal in dekseldoos met vleermuis decor. Schaal met bodemmerk en figuren in interieur decor. Afmeting: ø 36-39 cm. In goede staat.

Japans ivoren figuur
Startprijs 600 EUR

Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stempel
Resultaat: 90 EUR

Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Chinese gietijzeren trekpot
Startprijs 250 EUR

Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees serviesgoed (9x)
Resultaat: 225 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.

Aparte Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Aparte Chinees porseleinen vaas met tekst en wortelhout effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.