Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
423 Resultaten
Kavel: 1000

Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat: 1.300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.


Kavel: 1002

M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama

Resultaat: 3.500 EUR

M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

W. Hambüchen, Botters op zee

Startprijs 800 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen

Resultaat: 100 EUR

Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

C. Springer, Hollands stadsgezicht

Startprijs 4.500 EUR

Zeldzaam werk van Cornelis Springer. 1817 - 1891. Groot Hollands stadsgezicht met markt en vele figuren bij kerk. Enkele vochtvlekken en scheurtje links midden in de luchtpartij. Aquarel op papier. Af...


Kavel: 1006

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier

Startprijs 800 EUR

Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Johannes Weiland, Boeren interieur

Startprijs 4.000 EUR

Johannes Weiland. 1856 - 1909. Boeren interieur met voorlezend meisje, oude vrouw, en jonge vrouw met beker. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 84 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters

Startprijs 4.000 EUR

Louis Johan Hendrik Meijer. 1809 - 1866. Zeegezicht met tweemasters en sloepen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik

Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Kozak met wijnkruik. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1011

A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat: 1.400 EUR

Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen

Startprijs 1.500 EUR

H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat: 375 EUR

Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

B. Viegers, Marktkraam met figuren

Startprijs 700 EUR

Ben Viegers. Marktkraam met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 18 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten

Startprijs 600 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1016

Ben Viegers, Boerderij met koeien.

Startprijs 400 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1017

M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat: 1.542 EUR

Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

Resultaat: 700 EUR

Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1019

Evert Moll, Haven

Startprijs 1.200 EUR

Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.


Kavel: 1020

Benno Constant, Abstract

Resultaat: 800 EUR

Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

Startprijs 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1022

Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne

Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren met gokspel in taveerne. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1023

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat: 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.