44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

W. Hambüchen, Botters op zee 1003
W. Hambüchen, Botters op zee
Startprijs 800 EUR
C. Springer, Hollands stadsgezicht 1005
C. Springer, Hollands stadsgezicht
Startprijs 4.500 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Johannes Weiland, Boeren interieur 1007
Johannes Weiland, Boeren interieur
Startprijs 4.000 EUR
L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters 1008
L.J.H. Meijer, Zeegezicht met tweemasters
Startprijs 4.000 EUR
Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik 1010
Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Startprijs 1.000 EUR
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen 1012
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Startprijs 1.500 EUR
B. Viegers, Marktkraam met figuren 1014
B. Viegers, Marktkraam met figuren
Startprijs 700 EUR
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1015
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Startprijs 600 EUR
Ben Viegers, Boerderij met koeien. 1016
Ben Viegers, Boerderij met koeien.
Startprijs 400 EUR
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand 1017
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

1.542 EUR

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

700 EUR

Evert Moll, Haven 1019
Evert Moll, Haven
Startprijs 1.200 EUR
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1021
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1022
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Startprijs 300 EUR
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

2.000 EUR

G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap 1024
G.W.P. van Dokkum, Hollands landschap
Startprijs 600 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1026
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen 1027
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen

140 EUR

Christa Näher, Figuur met hond 1028
Christa Näher, Figuur met hond

160 EUR

K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos 1029
K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos
Startprijs 400 EUR
J. van Rijsewijk, Landschap 1030
J. van Rijsewijk, Landschap

250 EUR

Ongesigneerd, Hollandse vissersboten op zee 1031
Ongesigneerd, Hollandse vissersboten op zee
Startprijs 350 EUR
F. Nicot, Marokkaanse markt 1034
F. Nicot, Marokkaanse markt
Startprijs 100 EUR