Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Messe, Stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Hans Meid, 2x Etsen
Resultaat: 50 EUR

Hans Meid. 1883 - 1957. Duitse School. Triumph Davids + Der Arme Lazarus im Hause des Reichen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen
Resultaat: 50 EUR

J.D. Hinrichs, 1941. Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x B 46 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 50 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.

2x Duitse spotprenten
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse spotprenten. 1. Hier wirdt gebügelt und getollt immer treu und redlichkeit. 2. Autor der misgeburten. Ingekleurde prenten. Afmeting: H 12 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.

5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Resultaat: 40 EUR

Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Resultaat: 40 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Resultaat: 40 EUR

Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Molen in de sneeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Molen 'de Grootvorst' te Zaandam in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 8,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Resultaat: 35 EUR

J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

J.J. Hovener, Orang Oetan
Resultaat: 35 EUR

J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Lezende man bij olielamp. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Japanse zijde schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.

C.G. van Os, Aalscholvers
Resultaat: 30 EUR

C.G. van Os. 20e Eeuw. Aalscholvers. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Ria Exel, Wachten op Godot
Resultaat: 25 EUR

Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Resultaat: 20 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.