Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama
Resultaat: 3.500 EUR

M.A. Koekoek. 1807 - 1870. Hollandse School. Duits landschap met figuren en panorama. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 64 cm. In goede staat.

J. Lawrence, Schotse man met kilt
Resultaat: 2.500 EUR

J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.

Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Resultaat: 2.000 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand
Resultaat: 1.600 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe. 1914. 1875 - 1927. Bomschuiten met visser op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 65 cm. In goede staat.

Henri Jacques Bource, Visservrouwen
Resultaat: 1.600 EUR

Henrie Jacques Baurce 1826-1899 vissersvrouwen op strand die de vangst sorteren olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand
Resultaat: 1.542 EUR

Mauritz Verveer Fecit '54. 1817 - 1903. Vissersvolk met boten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand
Resultaat: 1.500 EUR

Jan H.B. Koekkoek 1840-1912 Bomschuiten met vissers op het strand olieverf op linnen 47x37 cm in goede staat.

A. Verhoesen, 2x Stal interieur
Resultaat: 1.400 EUR

Albertus Verhoesen. Pendant. 1806 - 1881. Twee maal stal interieur met kippen, aardewerk kruiken et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10,3 x B 12,5 cm. In goede staat.

Simon Maris, Negroïde dame met sieraden
Resultaat: 1.300 EUR

Simon Maris. 1873 - 1935. Negroïde dame met sieraden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Graan oogsten.
Resultaat: 1.200 EUR

Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.

J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot
Resultaat: 1.100 EUR

Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed
Resultaat: 1.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade
Resultaat: 950 EUR

Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.

Carl Eugene Mulertt,
Resultaat: 915 EUR

Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug
Resultaat: 900 EUR

Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof
Resultaat: 900 EUR

Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.

V. Bauffe, Koeien in polder
Resultaat: 900 EUR

Victor Bauffe 1849-1921 Hollands Haagse schoollandschap met koeien langs de waterkant, olieverf op linnen 45x60 cm in goede staat.

William Etty, Portret
Resultaat: 900 EUR

W. Etty Engelse school meisje met bloem en hoed 19e eeuws. Olieverf op linnen bedoeking en craqulee en lichte beschadeging.88x72 cm.

A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit
Resultaat: 880 EUR

A. Karssen. 1945 - 2019. Binnenhalen van een bomschuit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Resultaat: 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw ? Landschap met vos, kat en haan. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 103 cm. In redelijke staat.

Benno Constant, Abstract
Resultaat: 800 EUR

Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rivier gezicht
Resultaat: 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Riviergezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Schouten, Ezels
Resultaat: 750 EUR

Henry Schouten 1857-1927 Belgische school. Prachtig werk met 4 ezels in de duinen, olieverf op linnen 60x81cm in goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap
Resultaat: 750 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Barok schilderij met vrouw en putti in landschap. Enkele inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap
Resultaat: 700 EUR

Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.

H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel
Resultaat: 700 EUR

Herman Jozef Wijngaard 1922-2012. Ijsselgezicht met koeien langs de oever. olieverf op linnen. 80x120 cm in goede staat.

H. Schouten, Honden bij hert
Resultaat: 700 EUR

Schilderij draagt signatuur H schouten ca 1900 jachthonden bij edelhert olieverf op linnen met goudkleurige barok lijst. 80x100 in goede staat.

J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Resultaat: 600 EUR

J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.

Aris Knikker landschap met ven.
Resultaat: 600 EUR

Arin Knikker 1887-1962 landschap met ven olieverf op paneel 18x24 cm in goede staat.

Evert Rabbers, Twents Los Huus
Resultaat: 575 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Bleeker, Koeien
Resultaat: 500 EUR

H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Zomers landschap
Resultaat: 500 EUR

Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.

Ongesigneerd., Man met pollepel
Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.

J. Mankes, Kraai met insekt
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.

Lichtenstein, Twee dames
Resultaat: 450 EUR

Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Resultaat: 450 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

J. van Delden, Haven Rotterdam
Resultaat: 425 EUR

Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Resultaat: 425 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.

Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië
Resultaat: 425 EUR

Fedor Melancec. 1902 - 1985. Zagreb Joegoslavië. Motiv aus Ilvara. Kustplaats Kroatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 73 cm. In goede staat.

Noltee, Boerderijgezicht
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.

B. Brouwer, Gezicht op kasteel
Resultaat: 400 EUR

Barend Brouwer. 1872 - 1936. Gezicht op kasteel met zandpad. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Max Liebermann, Reitknecht und Pferd
Resultaat: 400 EUR

Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

C. Apostool, Landschap met huis en figuren
Resultaat: 400 EUR

C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek
Resultaat: 375 EUR

Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.

Lucebert, Twee naakte figuren
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Lucebert, Twee naakte figuren
Resultaat: 350 EUR

Toegeschreven aan Lucebert. 1924 - 1994. Twee naakte figuren. 1961. Titel: Diabolic. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

D. Wiggers, Panoramisch landschap
Resultaat: 350 EUR

Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Resultaat: 350 EUR

Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.

H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling
Resultaat: 350 EUR

H. van Meegeren. 1889 - 1947. Religieuze figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. In goede staat.

Veldman, Fregat op volle zee
Resultaat: 325 EUR

Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Asger Jorn, Figuren compositie
Resultaat: 325 EUR

Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 18/50. Figuren compositie. Ets op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Asger Jorn, Stranger in village
Resultaat: 325 EUR

Asger Jorn. 1914 - 1973. Nr. 27/50. Stranger in village. Ets op papier. Afmeting: 20 x 14,5 cm. In goede staat.

C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen
Resultaat: 300 EUR

C. Baly of J. Cobaly? 19e Eeuw. Franse School? Baai met schepen. Olieverf op linnen. Restauratie rechts boven. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In redelijke staat.

C. Noltee, Stilleven met kruik
Resultaat: 300 EUR

Cor Noltee. Stilleven met kruik, tinnen bord en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Resultaat: 300 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Twee torso's
Resultaat: 300 EUR

Jan Burssens, 1956. 1925 - 2002. Belgische School. Compositie twee torso's. Mixed media op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Resultaat: 275 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie
Resultaat: 275 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

Tromphe L'oeil, Jezus portret
Resultaat: 275 EUR

Tromphe L'oeil. Jezus portret. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 84 x B 84 cm. In goede staat.

S. Robertson, Portret
Resultaat: 275 EUR

Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee
Resultaat: 275 EUR

Jacob Willem Gruyter. 1817 - 1880. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41x B 33 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herenportret
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.

J. van Rijsewijk, Landschap
Resultaat: 250 EUR

Jan van Rijsewijk. 1954 - . Hollands landschap met figuren op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw
Resultaat: 250 EUR

J. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Stadspoort met figuren in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

S.R. v.de Berg, Bosgezicht met ven
Resultaat: 250 EUR

Toegeschreven aan S.R. v. de Berg. 1940. 1913 - 1998. Bosgezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen
Resultaat: 250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Landschap met Drentse boerderijen, kippen en figuren in de verte. Afmeting: H 25 x B 31 cm. In goede staat.

A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart
Resultaat: 250 EUR

Adri Pieck. 1894 - 1982. Landschap met roeiboot in de vaart. Gouache op papier. Scheurtje of vouw voor naam. Afmeting: H 63 x B 47 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan
Resultaat: 250 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1879 - 1989. Stilleven met fruit en steengoed melkkan. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 35 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Havengezicht met figuren en roeiboot. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret van een heer
Resultaat: 250 EUR

Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.

Onduid.gesign., Hollandse ijspret
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Torso
Resultaat: 250 EUR

Jan Burssens. 1925 - 2002. Torso. Belgische School. 50-er Jaren. Mixed media op paneel. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.

3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen
Resultaat: 250 EUR

Marta Astfalck-Vietz. 1901- 1994. Drie maal botanische aquarellen. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., 2x Litho
Resultaat: 240 EUR

Twee ongesigneerde lithografieën in de stijl van Joan Miro.. Abstracte composities. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Rest signatuur, Platbodems op Fries meer
Resultaat: 225 EUR

Rest signatuur. Circa 1930. Platbodems op Fries meer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Resultaat: 225 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht. Holland. Zandvoort. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat.

J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand
Resultaat: 225 EUR

Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Otto Eerelman, Windhond
Resultaat: 225 EUR

Otto Eerelman. 1839 - 1926. Windhond. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

van Santen? Hollands havengezicht
Resultaat: 225 EUR

van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuws gewonde strijder/soldaat bij belegering. Olieverf op linnen bedoekt en retouses. 60x86 cm in goede staat.

G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam
Resultaat: 225 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.

N. Steffelaar, Boerenvrouw voert kippen
Resultaat: 200 EUR

Nicolaas Steffelaar. 1852 - 1918. Boerenvrouw voert kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

E. Houbolt, Religieuze voorstelling
Resultaat: 200 EUR

Edouard Houbolt, 1935. 1885 - 1954. Religieuze voorstelling met figuren bij kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 124 x 180 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi
Resultaat: 200 EUR

Martinus Nefkens. 1806 - 1941. Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

G.P. Verschuur, Landschap
Resultaat: 200 EUR

Gerrit Pieter Verschuur, 1857. 1830 - 1891. Landschap met huis, ruiter en vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 27 cm. In goede staat.

Jacques Witjens, Duingezicht met vrouw
Resultaat: 200 EUR

Jacques Witjens. 1881 - 1956. Duingezicht met vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

H. Schut, Landschap
Resultaat: 200 EUR

Hendrik schut ? monogram 1910 pointilistisch landschap met roeiboot in vaargeul. Olieverf op panel 26x35 cm in goede staat.

C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens
Resultaat: 200 EUR

Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest
Resultaat: 200 EUR

Christiaan Hoogmoed. Hollandse School. Stilleven met rozen en vogelnest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Affandie, Kemphanen
Resultaat: 200 EUR

Affandi 1907-1990. Kemphanen aan het vechten. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.

A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand
Resultaat: 200 EUR

Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Stilleven met groentes en mand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

H. Kuyten, Strandgezicht met figuren
Resultaat: 200 EUR

Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Strandgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Italiaans dorp
Resultaat: 190 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Gio Fattanni? Pastel op papier. Voorstellend Italiaans dorp. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

E. Engelmann, Havengezicht
Resultaat: 190 EUR

E. Engelmann. 1820 - 1902. Duitse School. Havengezicht. Restauratieplek in de lucht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 50 cm. In redelijke staat.