Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama 1002
M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
J. Lawrence, Schotse man met kilt 1070
J. Lawrence, Schotse man met kilt

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand 1060
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Henri Jacques Bource, Visservrouwen 1073
Henri Jacques Bource, Visservrouwen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand 1017
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat:

1.542 EUR

Verkocht
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand 1001
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
A. Verhoesen, 2x Stal interieur 1011
A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden 1000
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Jan Holtrop, Graan oogsten. 1071
Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot 1074
J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Onduid.gesign.,  Windhond op Perzisch kleed 1050
Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade 1320
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Carl Eugene Mulertt, 1048
Carl Eugene Mulertt,

Resultaat:

915 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug 1009
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof 1025
H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
V. Bauffe, Koeien in polder 1032
V. Bauffe, Koeien in polder

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
William Etty, Portret 1228
William Etty, Portret

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit 1057
A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit

Resultaat:

880 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1080
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rivier gezicht 1033
Evert Moll, Rivier gezicht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
H. Schouten, Ezels 1045
H. Schouten, Ezels

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap 1046
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap

Resultaat:

750 EUR