Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren lepels
Startprijs 30 EUR

Twee zilveren lepels, 835/000, met een suikerlepel met molen en bewerking in de bak, 14,5cm, en een theelepel met vergulde bak en voorzien van een waaierbewerking. 11,5cm. totaal ca 33,5 gram. In goed...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 40 EUR

Kralenbeurs met zilveren beugel, 833/000. Rond gecontourneerd model met floraal zaagwerk. MT.: J.L. van der Pauw, Schoonhoven, jl.:S:1877. Grootte 12x14cm. In goede staat

Zilveren beugel
Startprijs 40 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat

Zilveren suikertang
Startprijs 40 EUR

Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat

2x Zilverwerk
Startprijs 40 EUR

Twee delen met zilver, 835/000, een kristallen flacon met slijpwerk en een zilveren bolle dop, iets gedeukt .ø2x7cm. en een kristallen schaaltje met waaierslijpsel geplaatst op een rond zilveren voet...

Lot zilver, 6 lepels en vaas
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat

Zilveren tasbeugel
Startprijs 40 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met parelrand en opengewerkt biedermeier decor met putti. Schoonhoven, jl.: L:1921. 16x9cm. ca 95 gram. In goede staat

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

Zilveren breipenhouder
Startprijs 40 EUR

Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat

Zilveren geboortelepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren geboortelepel, 835/000, met een dubbel getorste steel met vissen en een schuit. jl.:B:1986. 20 cm. ca 69 gram. Aan de achterzijde voorzien van een gravure: Janneke Haagsma is geb. 16 December...

3x Zilveren scheppen
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren 835/000 scheppen. Onder andere: Theeschep van Mr. Hendrik van der Ree-Schoonhoven. Anno Q 1850. Gegraveerde theeschep met gecontourneerde steel. Afmeting: L 8,5 cm. En twee suikerscheppe...

Zilveren jamlepel
Startprijs 45 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met gecontourneerde haaksteel, voorzien van tweezijdige hamerslag. Mr. A.J. Driesen-Utrecht. Anno S 1928. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 32 gram. In goede staat.

Theebus met zilver
Startprijs 50 EUR

Kristallen theebus met olijfvormige slijpsel geplaatst op een voet met geschulpte rand. Voorzien van een zilveren kraag en dop met gegraveerde rand. ø9x15cm. In goede staat

Groot zilveren miniatuur, Griekse Amphora
Startprijs 50 EUR

Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...

2x Zilveren vorken, divers
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren Art Deco vleesvorkje met twee-zijdig fraai bewerkte steel. Afmeting: L 13,5 cm. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1900. En een 835/000 zilveren zuurvork met gecontourneerde gegraveerde ste...

2x Zilveren vleesvorken
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren vleesvork met een lengte van 15 cm. en een gecontourneerde gegraveerde steel, Mr. J. Schijfsma-Woudsend/Sneek. Anno R 1876. En een 835/000 zilveren Biedermeier vleesvork met een lengt...

2x Kristallen coupes met zilver
Startprijs 50 EUR

Stel van twee kristallen coupes op zilveren voet, 833/000. Coupes voorzien van een ruitslijpel met gefacetteerde nobus, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. ø 14x21 cm. Enkele chips. In...

Stel zilveren botermessen, 1935
Startprijs 50 EUR

Stel 835/000 zilveren botermessen met een lengte van 15,5 cm. Stelen met puntfilet. Zilverfabriek Voorschoten. Anno A 1935. Gewicht: circa 57 gram. In goede staat.

Zilveren kom en kledingborstel
Startprijs 50 EUR

Fraaie floraal gedreven Chinese? zilveren kom, Ø 11 cm. + een kledingborstel met 835/000 zilveren kap met afbeelding van de Nachtwacht. Afmeting: 13 x 10 cm. Mr. H. Hooykaas-Schoonhoven Zilverfabriek....

Zilveren lepel
Startprijs 50 EUR

Vroeg 18e eeuwse zilveren lepel met platte steel en accolade vormige steel, ovale bak met brede geprofileerde rattenstaart. Afmeting: L 19,5 cm. Gewicht: circa 40 gram. In goede staat.

Zilveren pasteischep, 1890
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren pasteischep met waaiervormige steel. Mr. J.M. van Kempen en Zn.-Voorschoten. Circa 1890. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 40 gram. In goede staat.

Zilveren vleesvork, suikerschep etc.
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren cakevork met florale steel. Lengte: 17 cm. Mr. M. Bijkamp en Co.-Steenwijk. Circa 1930. En een plated vleesvork, lengte: 15,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met florale openg...

Lot zilveren mesjes etc.
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

Plated reismes + schede
Startprijs 50 EUR

Plated reismes met floraal bewerkt heft in fraai bewerkte schede met bevestigingsclip. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.