Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
114 Resultaten
Kavel: 5000

Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat: 1.650 EUR

Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Beeld, R. Clark

Startprijs 2.250 EUR

Gesigneerd bronzen beeld van R. Clark. 20e Eeuw. Prachtig groot gepatineerd beeld van een cowboy met drie paarden. Geplaatst op een houten basement. Afmeting (zonder basement): 70 x 160 x 36 cm. In go...


Kavel: 5002

E. Picault, Antiek bronzen figuur

Startprijs 950 EUR

Emile Picault. 1833 - 1915. Groot antiek Frans bronzen figuur. Jugendstil. Circa 1910. Titel: Memoria. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën

Resultaat: 600 EUR

17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

17e Eeuws kerkelijk beeld

Startprijs 650 EUR

Groot 17e eeuws verguld kerkelijk houtgesneden figuur. Maria met kindje Jezus. Oude wormbeval en beschadigingen. Afmeting: H 85 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5005

18e Eeuws kerkelijk figuur

Startprijs 750 EUR

Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5006

Beeld, Corneille

Resultaat: 500 EUR

Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm


Kavel: 5007

L. Spilliaert, Buste

Startprijs 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Spilliart. Frans boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Marmeren buste Napoleon

Resultaat: 275 EUR

Oude/antieke? marmeren buste (Napeleon) op zwart marmeren basement. Gesigneerd Lecomte '82. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Beeld, Vrouw in boot

Startprijs 200 EUR

Antieke bronzen pendulefiguur. Vrouw in boot. Afmeting: basement 23 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

2x Antieke figuren naar Cousteau

Startprijs 650 EUR

Twee antieke bronzen Marly Horses naar G. Cousteau. Circa 1900. Afmeting: 38 x 36 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht

Startprijs 420 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5012

Groot terracotta beeld

Startprijs 350 EUR

Zeer groot 19e eeuws gesigneerd terracotta figuur. Alfond de Bombay? Minimale restauratie. Afmeting: H 104 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5013

2x Art Deco boekensteunen

Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Houten beeld heilige jonge man

Resultaat: 750 EUR

19e Eeuws houten beeld, voorstellend een jonge heilige met mantel. 124cm hoog in goede staat.


Kavel: 5015

Antieke putti, 1900

Startprijs 225 EUR

Grote antieke notenhouten putti met schilderspalet. Italië? Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antieke Franse bronzen wandplaquette

Startprijs 300 EUR

Grote antieke Franse bronzen wandplaquette. Titel: A. Massart, L. Massart. Door A. Trocmé Becker 1896. F. Barbedienne Fondeur. Afmeting: 49 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw

Startprijs 600 EUR

Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...


Kavel: 5018

Bronzen figuur

Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Dame in beweging. Circa 1900. Mist iets in handen. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5019

Beeld van Napoleon

Resultaat: 350 EUR

Grote zware gietijzeren Napoleon Bonaparte te paard. 19e Eeuw. Breuk in been. Afmeting: 61 x 58 x 20 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5020

2x Compositie metalen beelden, 1900

Startprijs 300 EUR

Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen engel

Resultaat: 150 EUR

Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Afrikaans bronzen figuur

Resultaat: 140 EUR

Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Antieke Franse bronzen buste

Startprijs 400 EUR

Antieke Franse bronzen buste. 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.