Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
53 Resultaten
Kavel: 5039

2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat: 32.500 EUR

Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5000

Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat: 1.650 EUR

Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Kavel: 5045

L. Spilliaert, Buste

Resultaat: 950 EUR

Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Houten beeld heilige jonge man

Resultaat: 750 EUR

19e Eeuws houten beeld, voorstellend een jonge heilige met mantel. 124cm hoog in goede staat.


Kavel: 5003

17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën

Resultaat: 600 EUR

17e Eeuwse gotische eikenhouten gestoken heilig figuur. Anna te Drieën. Met originele restpolychromie. Afmeting: 30 x 25 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Beeld, Corneille

Resultaat: 500 EUR

Cobra stijl tweezijdige sculpture gesigneerd corneille. Handbeschilderd met vogeldecor en andere kant een kat. 2e helft 20e eeuw. in goede staat 38x40x15cm


Kavel: 5019

Beeld van Napoleon

Resultaat: 350 EUR

Grote zware gietijzeren Napoleon Bonaparte te paard. 19e Eeuw. Breuk in been. Afmeting: 61 x 58 x 20 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5013

2x Art Deco boekensteunen

Resultaat: 325 EUR

Twee originele Franse bronzen Art Deco boekensteunen met marmeren basement. Door Fayral. 1892 - 1962. Eén arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 16 x 11 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Marmeren buste Napoleon

Resultaat: 275 EUR

Oude/antieke? marmeren buste (Napeleon) op zwart marmeren basement. Gesigneerd Lecomte '82. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Bronzen beeld, Kat-achtige naar Pompon

Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Antieke bronzen lampenvoet, 1915

Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil bronzen lampenvoet met marmeren basement. Vrouw bij waterkant in badpak. Circa 1915. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5090

Oude/antieke bronzen boeddha

Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

G.V. Vaerenbergh, Damesbuste

Resultaat: 200 EUR

G.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. België. Circa 1900. Antieke terracotta damesbuste. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm.

Resultaat: 200 EUR

Grote antieke messing gegraveerde Jugendstil wandschaal met floraal/libelle decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5097

Antieke bronzen buste

Resultaat: 190 EUR

Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5104

Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh

Resultaat: 190 EUR

Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Bronzen figuur, Patrijzen

Resultaat: 170 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Twee patrijzen. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 37 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5053

Chinees houtgestoken figuur

Resultaat: 170 EUR

Antiek Chinees houtgestoken gepolychomeerd figuur. Boeddha op sokkel met slang en schildpad. 18e - 19e Eeuw. Wormbeval. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5099

Bronzen sculptuur, Paard naar Dali

Resultaat: 170 EUR

Bronzen paard naar Salvador Dali, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5101

2x Engelse bisquit figuren

Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5021

Bronzen engel

Resultaat: 150 EUR

Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Bronzen sculptuur, Rolls Royce

Resultaat: 150 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Bronzen kandelaar

Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5074

A. Pelletier wandapplique, 1900

Resultaat: 150 EUR

Antieke messing gegraveerde Jugendstil wandapplique. Kraai in landschap met molen decor. Door A. Pelletier. Circa 1900. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.