44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Antiek verguld bronzen beeld, Officier
Resultaat: 40 EUR

Antiek verguld bronzen beeld. Officier op zwart marmeren basement. Waarschijnlijk Alter Fritz. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Beeld, Ridder
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws religieus beeld
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuws notenhout gestoken religieus beeld. Armen missen. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

3x Bronzen dieren
Resultaat: 35 EUR

2x Moderne sculpturen
Resultaat: 30 EUR

Twee moderne metalen sculpturen met natuurstenen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 42 cm. In goede staat.