Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Chinese bronzen tempelwachters 5039
2x Chinese bronzen tempelwachters

Resultaat:

32.500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
L. Spilliaert, Buste 5045
L. Spilliaert, Buste

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Houten beeld heilige jonge man 5014
Houten beeld heilige jonge man

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën 5003
17e Eeuws Heilig figuur, Anna te Drieën

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Beeld, Corneille 5006
Beeld, Corneille

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Beeld van Napoleon 5019
Beeld van Napoleon

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Art Deco boekensteunen 5013
2x Art Deco boekensteunen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Marmeren buste Napoleon 5008
Marmeren buste Napoleon

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Kat-achtige naar Pompon 5038
Bronzen beeld, Kat-achtige naar Pompon

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke bronzen lampenvoet, 1915 5040
Antieke bronzen lampenvoet, 1915

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude/antieke bronzen boeddha 5090
Oude/antieke bronzen boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
G.V. Vaerenbergh, Damesbuste 5042
G.V. Vaerenbergh, Damesbuste

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm. 5073
A. Pelletier wandschaal Ø 45 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke bronzen buste 5097
Antieke bronzen buste

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh 5104
Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Patrijzen 5028
Bronzen figuur, Patrijzen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinees houtgestoken figuur 5053
Chinees houtgestoken figuur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Paard naar Dali 5099
Bronzen sculptuur, Paard naar Dali

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Engelse bisquit figuren 5101
2x Engelse bisquit figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen engel 5021
Bronzen engel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Rolls Royce 5027
Bronzen sculptuur, Rolls Royce

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar 5035
Bronzen kandelaar

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Pelletier wandapplique, 1900 5074
A. Pelletier wandapplique, 1900

Resultaat:

150 EUR