Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1539 Resultaten
Kavel: 7009

Grote Chinese vaas

Resultaat: 7.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7382

Chinese schaal

Resultaat: 7.500 EUR

Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.


Kavel: 7171

Chinese celadon vaas

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920

Resultaat: 3.500 EUR

Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...


Kavel: 6010

Uitgebreid Herend servies

Resultaat: 3.500 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...


Kavel: 4016

Empire tafel met marmeren blad

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3502

Antieke Flöten Uhr, 1850

Resultaat: 3.000 EUR

Grote antieke vijf-delige Duitse laat Biedermeier Flöten Uhr. Vruchtenhout. Circa 1850. Met zeer groot uurwerk met muziekrol en 77 Flöten. Eén dwarsflöte mist. Speelrol met 9 melodieën. Origineel besc...


Kavel: 3568

Zeldzame Franse klok, 1900

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame antieke Franse tafelklok met circusorkest op tribune. Circa 1900. Originele polychromie. Compositie metaal. Enchappement uurwerk in trommel. Achtdaags, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 32 x 10 cm...


Kavel: 7018

Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas

Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Kapitale Franse pendule, 1820

Resultaat: 2.750 EUR

Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...


Kavel: 526

Witgouden tennisarmband met diamant

Resultaat: 2.500 EUR

Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Fijne armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,5 ct VVS/D-E. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 2,6 mm. lengte 18 cm. ca ...


Kavel: 1000

A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat: 2.500 EUR

Anthonie Pieter Schotel. 1890 - 1958. Volendamse platbodem bij aanlegsteiger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 7137

Chinese Mei Ping vaas

Resultaat: 2.500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 36

Zilveren bestek met messen

Resultaat: 2.250 EUR

Groot zilveren bestek, 833/000, Model Haags Lofje met 8 tafel- en 7 dessertmessen, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:l:1971, 7 tafel- en 7 dessertvorken, waarvan 1 met gravure, 8...


Kavel: 4009

17e Eeuwse Renaissance kast

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...


Kavel: 7125

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7241

Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat: 1.800 EUR

Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3631

Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

2x Chinese kopjes

Resultaat: 1.800 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Engelse Bracket tafelklok

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bracket tafelklok met spillegang en verguld brons. Snekuurwerk. Gesigneerd Bryant & Son London. Met dagaanduiding, silent/strike functie, halfuur-slag op bel. Gegraveerd uurwe...


Kavel: 7066

Familie Rose vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.