Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
207 Resultaten
Kavel: 1000

A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat: 2.500 EUR

Anthonie Pieter Schotel. 1890 - 1958. Volendamse platbodem bij aanlegsteiger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat: 1.800 EUR

Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

G.J. Staller, Amsterdam

Resultaat: 1.200 EUR

G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.


Kavel: 1004

H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren

Resultaat: 1.100 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

A. Karssen, Winter

Resultaat: 1.100 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam

Resultaat: 950 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

G. Grobe, Bomschuit in de branding

Resultaat: 950 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Bomschuit in de branding met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen

Resultaat: 900 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Havengezicht Harlingen. Bitumen craquele vorming. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1085

Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand

Resultaat: 900 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Bomschuit met vissers op strand bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

W. Howard, Hollands havengezicht

Resultaat: 850 EUR

W. Howard (William). 1879 - 1945. Hollands havengezicht met veel figuren. Circa 1880. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 127 cm. In goede staat.


Kavel: 1077

J. Menotti, Pendant

Resultaat: 850 EUR

Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1213

M. Nefkens, Vaas met bloemen

Resultaat: 850 EUR

M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1146

Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel

Resultaat: 800 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 168/199. Naakte blondine voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen

Resultaat: 750 EUR

Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1105

10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat: 750 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

J. Holtrop, Zandpad langs rivier de IJssel

Resultaat: 700 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

A. Karssen, Spelende kinderen

Resultaat: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1105.

10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat: 700 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.


Kavel: 1107

W. Hambüchen, Botters op zee

Resultaat: 700 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

Onduid.gesign., Berglandschap

Resultaat: 600 EUR

Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.


Kavel: 1139

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier

Resultaat: 600 EUR

Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

A.M. Gorter, Bosven

Resultaat: 500 EUR

Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens

Resultaat: 500 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.