Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920 3503
Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Antieke Flöten Uhr, 1850 3502
Antieke Flöten Uhr, 1850

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse klok, 1900 3568
Zeldzame Franse klok, 1900

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Kapitale Franse pendule, 1820 3501
Kapitale Franse pendule, 1820

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zeldzame Amerikaanse tafelklok 3631
Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Engelse Bracket tafelklok 3509
Engelse Bracket tafelklok

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Klok onder stolp 3508
Klok onder stolp

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Weense tafelklok 3507
18e Eeuwse Weense tafelklok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820 3589
Zeldzaam Empire klokkenstel, 1820

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Jaeger Lecoultre Atmos pendule 3522
Jaeger Lecoultre Atmos pendule

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
19e Eeuwse schilderij-klok 3645
19e Eeuwse schilderij-klok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3559
Franse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3652
Engelse staande klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3584
Franse pendule, 1860

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3596
Engelse staande klok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote koekoeksklok 3621
Grote koekoeksklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1880 3641
3-Delig Frans klokkenstel, 1880

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1840 3651
Franse pendule, 1840

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3657
3-Delig Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Reiswekker in foedraal 3570
Reiswekker in foedraal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3597
Engelse staande klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule, 1830 3643
Franse Charles Dix pendule, 1830

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
3-Delig pendule stel, 1870 3653
3-Delig pendule stel, 1870

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lenzkirch wandklok, 1890 3582
Lenzkirch wandklok, 1890

Resultaat:

260 EUR