Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
323 Resultaten
Kavel: 7009

Grote Chinese vaas

Resultaat: 7.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7382

Chinese schaal

Resultaat: 7.500 EUR

Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7171

Chinese celadon vaas

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 7018

Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas

Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 7137

Chinese Mei Ping vaas

Resultaat: 2.500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 7125

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7241

Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

2x Chinese kopjes

Resultaat: 1.800 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 7066

Familie Rose vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7097

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7167

2x Chinese kopjes

Resultaat: 1.300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met spelende kinderen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 7115

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vele figuren in interieur decor. Afmeting: 46 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7245

Familie Rose bord

Resultaat: 1.200 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7250

Chinese kom op sokkel

Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met rondom landschap/tekst decor. Signatuur. Republiek-stijl. Afmeting: 14 x Ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 7039

Chinese vaas + sokkel

Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7142

Chinese vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7088

Zeldzame Chinese kom

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kom met paradijsvogel/draak decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7138

Chinese Familie Verte schotel

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Verte schotel met fruitboom/draak decor. Reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7252

Zeldzame Chinese dekseldoos

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor en musicerende figuren op deksel. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7483

Chinese oorvaas

Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met grijs-wit craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.


Kavel: 7512

Grote Chinese vaas

Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7008

5-Delig Chinees kaststel

Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...


Kavel: 7044

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord

Resultaat: 900 EUR

Zeldzaam 17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren bij vlag decor. Gecontourneerd. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7230

3x Chinese kopjes

Resultaat: 900 EUR

Drie aparte Chinees porseleinen drie-delige kopjes met theeglazuur en geritste tekst. Binnenin wit craquele glazuur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.