Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1539 Resultaten
Kavel: 7009

Grote Chinese vaas

Resultaat: 7.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7382

Chinese schaal

Resultaat: 7.500 EUR

Chinees porseleinen platte schaal met blauw craquele glazuur en goudrand. Tekst en signatuur op bodem. Afmeting: 4 x Ø 14,3 cm. In goede staat.


Kavel: 4000

Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat: 5.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.


Kavel: 7171

Chinese celadon vaas

Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 3503

Strijdwagen-pendule + kandelaren, 1920

Resultaat: 3.500 EUR

Grote marmeren strijdwagen-pendule met twee kandelaren. Circa 1920. Bronzen opbouw + kandelaren. Achtdaags Frans enchappement uurwerk, met halfuur-slag op bel. Stukje messing basement kandelaar mist. ...


Kavel: 6010

Uitgebreid Herend servies

Resultaat: 3.500 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...


Kavel: 4016

Empire tafel met marmeren blad

Resultaat: 3.250 EUR

Zeldzame Empire tafel met rood-wit origineel marmeren blad en rondom vergulde bronzen versieringen. Circa 1800. Ongerestaureerd. Enkele delen brons missen. Afmeting: 80 x Ø 110 cm. In redelijke staat.


Kavel: 3502

Antieke Flöten Uhr, 1850

Resultaat: 3.000 EUR

Grote antieke vijf-delige Duitse laat Biedermeier Flöten Uhr. Vruchtenhout. Circa 1850. Met zeer groot uurwerk met muziekrol en 77 Flöten. Eén dwarsflöte mist. Speelrol met 9 melodieën. Origineel besc...


Kavel: 3568

Zeldzame Franse klok, 1900

Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame antieke Franse tafelklok met circusorkest op tribune. Circa 1900. Originele polychromie. Compositie metaal. Enchappement uurwerk in trommel. Achtdaags, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 32 x 10 cm...


Kavel: 7018

Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas

Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.


Kavel: 3501

Kapitale Franse pendule, 1820

Resultaat: 2.750 EUR

Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met Romein en kort zwaard, lansen en harnas. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 51 x 40 x 14 cm. In goede sta...


Kavel: 526

Witgouden tennisarmband met diamant

Resultaat: 2.500 EUR

Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Fijne armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,5 ct VVS/D-E. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 2,6 mm. lengte 18 cm. ca ...


Kavel: 1000

A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat: 2.500 EUR

Anthonie Pieter Schotel. 1890 - 1958. Volendamse platbodem bij aanlegsteiger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 7137

Chinese Mei Ping vaas

Resultaat: 2.500 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.


Kavel: 36

Zilveren bestek met messen

Resultaat: 2.250 EUR

Groot zilveren bestek, 833/000, Model Haags Lofje met 8 tafel- en 7 dessertmessen, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.:l:1971, 7 tafel- en 7 dessertvorken, waarvan 1 met gravure, 8...


Kavel: 4009

17e Eeuwse Renaissance kast

Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...


Kavel: 7125

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 2.250 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7241

Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat: 1.800 EUR

Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 3631

Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat: 1.800 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.


Kavel: 7086

2x Chinese kopjes

Resultaat: 1.800 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.


Kavel: 3509

Engelse Bracket tafelklok

Resultaat: 1.700 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bracket tafelklok met spillegang en verguld brons. Snekuurwerk. Gesigneerd Bryant & Son London. Met dagaanduiding, silent/strike functie, halfuur-slag op bel. Gegraveerd uurwe...


Kavel: 7066

Familie Rose vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met landschappen in coulissen decor. Afmeting: 48,5 x Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7097

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.


Kavel: 3508

Klok onder stolp

Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse pendule. Berthet a Brest. 19e Eeuw. Met stiftengang, centrale secondenwijzer, maand en datum aanduiding. Boulle inleg basement + glazen stolp. Wijzerplaat beschadigd, verde...


Kavel: 23

Zilveren beker

Resultaat: 1.400 EUR

Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...


Kavel: 2036

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820

Resultaat: 1.300 EUR

Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2321

17e Eeuwse geldkist

Resultaat: 1.300 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...


Kavel: 4006

Mahonie kabinet, 1780

Resultaat: 1.300 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten kabinet met prachtig verguld bronzen beslag. Rococo kroon, medaillons en guirlandes. Circa 1780. Lichte fineerschades. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 7167

2x Chinese kopjes

Resultaat: 1.300 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met spelende kinderen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

G.J. Staller, Amsterdam

Resultaat: 1.200 EUR

G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.


Kavel: 2123

Boheemse hanglamp

Resultaat: 1.200 EUR

19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.


Kavel: 4001

Barok vitrinekast

Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten Barokvitrine opzetkast met mooi snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 232 x 170 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Sculptuur van Ruurd Hallema

Resultaat: 1.200 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Door Ruurd Hallema, Munstergeleen 1954, Borne. Afmeting: 133 x 50 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7115

Chinese Familie Rose vaas

Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vele figuren in interieur decor. Afmeting: 46 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7245

Familie Rose bord

Resultaat: 1.200 EUR

Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.


Kavel: 7250

Chinese kom op sokkel

Resultaat: 1.200 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met rondom landschap/tekst decor. Signatuur. Republiek-stijl. Afmeting: 14 x Ø 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren

Resultaat: 1.100 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

A. Karssen, Winter

Resultaat: 1.100 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Franse likeurkist met glaswerk

Resultaat: 1.100 EUR

19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2703

Duitse flakkijker WO II

Resultaat: 1.100 EUR

Duitse WO II flakgeschut-kijker. P.F. 10 x 80 CXN. Nr. 74201 55716. In originele vurenhouten opbergkist. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5007

Groot bronzen beeld

Resultaat: 1.100 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Circa 1915. Naakt kussend paar. Ongesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 57 x 30 x 38 cm. In goede staat.


Kavel: 7039

Chinese vaas + sokkel

Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen kraagvaas met Familie Rose draken decor. Met sokkel. Afmeting: 51,5 x Ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7142

Chinese vaas

Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6002

Zeldzame Delftse botervloot

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 ...


Kavel: 7088

Zeldzame Chinese kom

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kom met paradijsvogel/draak decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 7138

Chinese Familie Verte schotel

Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Verte schotel met fruitboom/draak decor. Reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.