45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Oude Chinese celadon wierookbrander 7549
Oude Chinese celadon wierookbrander
Startprijs 30 EUR
2x Chinese vazen 7550
2x Chinese vazen

60 EUR

2x China-Japan 7551
2x China-Japan

20 EUR

Antieke Chinese penselenpot 7552
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 40 EUR
Antiek Chinees Yixing theepotje 7553
Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR
17e Eeuwse Kang Xi schotel 7554
17e Eeuwse Kang Xi schotel

130 EUR

Chinese kom 7555
Chinese kom
Startprijs 35 EUR
2x Imari schalen 7556
2x Imari schalen
Startprijs 20 EUR
6x Chinese kopjes 7557
6x Chinese kopjes
Startprijs 70 EUR
Lotje Chinees porselein (9x) 7558
Lotje Chinees porselein (9x)

250 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot 7559
18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm. 7560
19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
Startprijs 100 EUR
2x Japans of Chinees porselein 7561
2x Japans of Chinees porselein

50 EUR

Chinese dekseldoos 7562
Chinese dekseldoos
Startprijs 250 EUR
4x Imari (divers) 7563
4x Imari (divers)

50 EUR

3x Imari porselein 7564
3x Imari porselein

50 EUR

3x Imari (divers) 7565
3x Imari (divers)

35 EUR

Chinese hocker 7566
Chinese hocker

120 EUR

2x Gemerkte Chinese vazen 7567
2x Gemerkte Chinese vazen
Startprijs 160 EUR
2x Oosters/Chinees porselein 7568
2x Oosters/Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese plaquette 7569
Oude Chinese plaquette
Startprijs 700 EUR